Dot.: Dlaczego czerwony armor, pojawia się już w 2-3 minucie w rozgrywce trybu &

autor: Leojdks
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dlaczego czerwony armor, pojawia się już w 2-3 minucie w rozgrywce trybu "WG".

★★★ Novice

Produkt: Apex Legends
Platforma:PC
Podaj na jakiej platformie grasz? PC
Model karty Nvidia lub AMD RTX 2060
Podaj ilość pamięci RAM w GB 16 GB
Jaki jest Twój tag gracza/PSN ID/nazwa konta EA? pepeoverdoseTWITCH
Przekaż nam gamertag-i/PSN ID/publiczne ID EA Twoich członków drużyny, jeśli to możliwe. nd
Czy korzystasz z oprogramowania posiadającego nakładki? Nie
Którą Legendą grałeś/grałaś? (jeśli dotyczy) nd
Których Legend używali członkowie Twojej drużyny? (jeśli dotyczy) nd
Gdzie pojawił się problem? W meczu
W jakiej części mapy lub menu byłeś/byłaś? Jeśli nie pamiętasz dokładnej nazwy, opisz lokalizację, lub opisz co chciałeś/ chciałaśzrobić w menu. nd/ problem występuje na całej mapie Kings Canyon / Olympus
Co robiłeś/robiłaś kiedy pojawił się problem? Na przykład: Problem pojawił się podczas odradzania się na członku drużyny, podczas używania umiejętności, kiedy członek drużyny opuścił grę. Problem pojawił się podczas egzekucji / odrodzenia się w trybie "Second Chance".
Czy członkowie Twojej drużyny również napotkali ten problem? Tak
Ile meczy pod rząd rozegrałeś/rozegrałaś zanim pojawił się problem? 25
Kiedy to się stało (dd.mm.rr. gg.mm) 14.04.2021
Jak często występuje ten problem? 100%
Jak duży jest problem? Znaczny wpływ na rozgrywkę
Co się dzieje? Z niewiadomych przyczyn, zaraz po lądowaniu w drugiej minucie rozgrywki, gracze często posiadają red armor, co jest technicznie nie możliwe, aby nabić go tak szybko. Zauważyłem, że gdy dochodzi do respawnu w trybie, wymaganie co do ewolucji zbroi powyżej białej (czyt. niebieska, fiolotowa) zmienia się z np 750 na 200. Sam napotkałem przypadek, gdzie w meczu zadając nie całe 300 dmg, z pierwszej podniesionej fioletowej zbroi, nagle zrobiła się czerwona. Możliwe że podczas egzekucji, punkty ewolucji spadają (po egzekucjach zauważyłem, że ilość punktów obrażeń wymaganych do ewolucji spadła).
Co powinno się stać? Zbroja powinna być ulepszana wraz z zadawanymi obrażeniami.
W jaki sposób możemy odtworzyć ten problem? Obejrzeć jakikolwiek mecz, i zobaczyć w której minucie pierwszy gracz otrzymuje red armor, i jak jest to możliwe.

Podczas rozgrywki, gracze przeciwni potrafią posiadać czerwoną zbroję, już po 2-3 minutach rozgrywki. Zazwyczaj gracz, który zostaje zabity z fioletowym kevlarem, we wczesnej minucie gry, po respawnie w trybie 'second chance', i walce z moim oddziałem, nagle otrzymuje już czerwoną zbroję. 
Sprawdziłem jak to działa - zadając 250 obrażeń, na pierwszej zbroi fioletowej która podniosłem, posiadalem 750 pkt. Natomiast po zastosowaniu egzekucji, bądź zostaniu zabitym, wymagania do ewolucji zbroi spadała do 200 pkt.

Problem ten uniemożliwia przyjemną rozgrywkę, z racji iż we wczesnej fazie gry ulepszenia oraz amunicja są ograniczone, a posiadanie zbroi, o wysokim wspólczynniku przyjmowania obrażeń, jest nie sprawiedliwa w stosunku do innych graczy.
Poza tym wystepuje również problem z end lobby - często po dostaniu się do top 10-01, end title mówi, iż zająłem miejsce 0/20. Towarzyszy temu brak otrzymania punktów doświadczenia, czy punktów wydarzenia "War Games", a co dopiero ukończenia przepustki sezonowej dla większości graczy.

Jeżeli problem z shieldami jest Państwu znany, i został umyślnie zastosowany, a jednocześnie nie wymieniony w patchu - prosiłbym o informację.

Pozdrawiam,

pepeoverdoseTWITCH.

Wiadomość 1 z 2 (348 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Dlaczego czerwony armor, pojawia się już w 2-3 minucie w rozgrywce trybu &

★★★ Apprentice
@SmoothieMcSmooth
Zdarza się to zazwyczaj w zaludnionych miejscach że ktoś znajduję fioletową zbroję i eliminuje większość ludzi na danej miejscówce (z ulepszonym lootem).
Wiadomość 2 z 2 (335 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem