Division Rivals

autor: marklo1987
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dot.: Division Rivals

★★★ Apprentice

To jest Fifa czego wymagać... strzały z pewnej częsci ciała wchodzą  jak głupie... A ikona Euzebio nie może strzelić na pustą bramkę... Za to Futties perisić strzela z główki z rogu pola karnego na długi słupek... Ech szkoda gadać... Piękną bramkę straciłem w taki sposób że przeciwnik strzela obrońca cofa się o metr robi to dziwne wyciągnięcie nogi i piłka odbija się od jego pleców do bramki... Mam na dysku konsoli pewnie z 10 giga filmików z takim głanem... Ale wiem jedno nigdy więcej tej gry... Płacić za półprodukt jak za pełno wartościowy to się mija z celem...

Wiadomość 11 z 15 (617 wyświetleń)

Dot.: Division Rivals

★ Apprentice

Mam taki  oto sklad jak w zalaczniku.

Gram w rivalsa i kuzwa zaden z tych pilkarzy nie jest w stanie dogonic pilkarzy z tempem 80... to chore..gomez tots nie ma szans z jamesem rodrigezem ktory chyba nawet nie ma tempa 75.... 

Przeciwnik na szpicy insigne.. przewraca moich obroncow.... smiech... 

Wlaczam battelsa i co?? Wszystko wraca do normy ..biegają jak powinni..

 

Wlaczam rivalsa oczywiście po uzupelnieniu kondycji i znowu to samo!!!! Pilkarze 99 tempa nie sa w stanie dogonic 80 tempa... 

 

Prosze ea thiefts o nie usuwanie tego tylko napisanie wszystkim graczom ile trzeba zaplacic aby przeciwnik mial obnizone statystyki!!! Ja rowniez chcialbym aby moj chiellini mial taki sprint aby messi czy ronaldo czy mbappe nie byli w stanie go dogonic!!!

Wiadomość 12 z 15 (558 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Division Rivals

★ Apprentice

ta gra to jedna wielka patologia, teraz na ps4 jest juz dostepne demo pes20, sciaglem i gameplay o 500% lepszy od tego czegos zwanego gra, w tym czyms ja przejmuje pilke i leci pod nogi przeciwnika, przeciwnik przejmuje i biegnie dalej z pilka, ktos gdzies tam wyzej wspomnial ze pilkarz z pilka przy nodze nie biega tak szybko jak bez, zauwazylem takie cos ze przeciwnik majacy mniej kondycji czy zgrania dziala na mnie tak samo, gralem wczoraj z typem max 75overal pilkarze zgrania 38, ale nie, podania jego byly jak by mial 200, rociagnieta mial linie obrony az do lini autowej grajac 3-5-2  a mimo to poradzil dobiegac do moich podan, ta gra jest patologiczna, trzeba placic zeby miec gameplay lepszy, no bo jak mozna w division rivals nie wyjsc od 3miesiecy z 10ligi bo co drugi sklad to ikony totsy albo toty, a te drugie 50% skladow to jakies parodie gdzie chyba tylko ktos uposledzony by nie ogral ich, a mimo to jednak...

Wiadomość 13 z 15 (544 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Division Rivals

★★★ Guide

Witaj. To że ludzie mają same ikony i TOTSy to norma ... mi wypadło w ostatnim okresie ze zwykłaych paczek kilkanaście TOTS ...do tego SBC i skład ponad 90 OVL ... to że każdy teraz ma taki skład - także w 10 lidze to nic nowego. Więc yego akurat bym się nie czepiał, bo dlaczego w 10 lidze ie można mieć 11 TOTS? Można. Ale inne uwagi - głównie do TEMPA piłarzy bez staminy i o niższej prędkości to się zgadzam, że często też to obserwuję, że doganiają mojego Abuameyjanga - TOTS zwykli złoci obrońcy. Choć działa to w 2 strony, bo ja też wolniejszym moim obrońcą doganiam szybkich napastników przeciwnika :-) Pozdrawiam i myślę że pobawimy się przy FIFIE 20 duuużo lepiej. W demo PESa też pograłem (grałem też w 19) i żaden szał (podobnie jak 19) - kopanie po nogach - "wylewy" i dziwne zachowanie piłkarzy. Dam przykład - kontratakuje - z przodu Messi (bo gram w demo Baceloną) i 1 obrońca przeciwnika. Co robi Messi  - BIEGNIE DO SWOJEJ BRAMKI (cofa się) i przebiega obok mnie do tyłu. Szok - stanąłem z wrażenia - to jest mega GAMEPLAY??? Nie twierdzę , ze w Fifie nie ma błędów i "wylewów" i dziwnych bramek po rozpoczęciu od środka - obie gry mają wiele błęów, ale ja bawię się DUUUUŻO lepiej przy FIFIe i polecam - sprawdź FIFA 20 - myślę że warto. 

Wiadomość 14 z 15 (468 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Division Rivals

★★★ Apprentice

Jakbym czytał news-a na PPE... Powiem tak 19 od 20 nie różni się niczym grafika ta sam zmiana gameplayu tyle... Zamiast wydawać grę co roku lepiej byłoby wydać jeden produkt, nie zawierający błędów... Ale dla tak potrzebującej firmy jak EA wydawanie pełnoprawnego tytułu mogącego nazywać się grą to inna sprawa lepiej nabijać sobie konto... Wiec ja sobie odpuszczę Fifę (chyba że EA w ramach rekompensaty za moje nadszarpane zdrowie mi taka podaruje na co nie licze...).

Wiadomość 15 z 15 (461 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA