W którym trybie miało to miejsce? FIFA Ultimate Team
O której godzinie wystąpił błąd? (GG:MM) 00:30
W jakiej strefie czasowej mieszkasz? ECT - GMT + 1:00
Jak często występuje ten problem? 100%
W jaki sposób możemy odtworzyć ten problem? nie wiem
Co się dzieje? 2 polowa comeback
Co powinno się stać? naprawic

w nocy gralem dzis 4 mecze, i w kazdy taka smieszna sytuacja, 3 pierwsze mecze wygrywalem dokladnie kazdy po 4-0 do przerwy, po przerwie wlacza sie jakas blokada i do widzenia. przeciwnik dostaje kopa ze nagle gra jak opentanty mimo ze cala kondyche wykorzystal w  1 polowie, wszystkie 3 mecze po 2 polowie przegralem 4-6, 4-5, 4-8 czwarty mecze przed snem ostatni ja przegrywalem do przerwy 0-3, i o dziwo ja wygralem 5-3, a po przerwie oponent gral jak hmm... no wlasnie, jak by wogole nie gral. I tak nic z tym nie zrobicie, z niczym nic nie robicie ale jak powiedzialem tak zrobie, bede wam spamowac tutaj wszystkimi waszymi bugami az do znudzenia, a lubie byc upierdliwy