DRAFT

autor: DEJV3773
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

DRAFT

[ Edytowane ]
★ Apprentice

Produkt: FIFA 21
Platforma:PC
Podaj na jakiej platformie grasz? PC
Model karty Nvidia lub AMD Nvidia
Podaj ilość pamięci RAM w GB 8
Jak brzmi Twój gamertag/PSN ID? DEJV3773
W którym trybie miało to miejsce? FIFA Ultimate Team
W jakim trybie? FUT Draft Online
Czy możesz wskazać dzień (DD/MM/RRRR), w którym wystąpił błąd? 03.03.2021
O której godzinie wystąpił błąd? (GG:MM) Około godziny 22 czasu Polskiego
W jakiej strefie czasowej mieszkasz? GMT (UTC)
Jak często występuje ten problem? 100%
W jaki sposób możemy odtworzyć ten problem? Grając mecz fut draft, miałem dwie wygrane, przy trzeciej już przeczuwałem że coś będzie nie tak ponieważ przeciwnik miał skład tragiczny po podaniu rozłączyło mecz od razu w 00:01 sekundy meczu, a internet miałem i przyznało mi przegraną, a wynik był 0:0. Musiałem odebrać nagrody. Boli mnie to że był to trzeci mecz. Draft był za 300 fifa points i chciałbym to odzyskać, albo jakąś rekompensatę.
Co się dzieje? Grając mecz fut draft, miałem dwie wygrane, przy trzeciej już przeczuwałem że coś będzie nie tak ponieważ przeciwnik miał skład tragiczny po podaniu rozłączyło mecz od razu w 00:01 sekundy meczu, a internet miałem i przyznało mi przegraną, a wynik był 0:0. Musiałem odebrać nagrody. Boli mnie to że był to trzeci mecz. Draft był za 300 fifa points i chciałbym to odzyskać, albo jakąś rekompensatę.
Co powinno się stać? Powinienem zagrać mecz normalnie.

Grając mecz fut draft, miałem dwie wygrane, przy trzeciej już przeczuwałem że coś będzie nie tak ponieważ przeciwnik miał skład tragiczny po podaniu rozłączyło mecz od razu w 00:01 sekundy meczu, a internet miałem i przyznało mi przegraną, a wynik był 0:0. Musiałem odebrać nagrody. Draft był za 300 fifa points i chciałbym to odzyskać, albo jakąś rekompensatę.

Wiadomość 1 z 3 (242 wyświetleń)

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: DRAFT

Community Manager

Hej @DEJV3773 

 

Jedyną możliwością odzyskania tokenu draft jest skorzystanie z narzędzia dostępnego na naszej stronie pomocy - link

Zobacz w watku

Wiadomość 3 z 3 (194 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: DRAFT

★ Guide
@DEJV3773 Na pc to się dzieje ciąglę po 120 razie też napisałem o tym jak już 2 razy pod rząd się to stało ale zero odpowiedzi i reakcji.
Wiadomość 2 z 3 (212 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: DRAFT

Community Manager

Hej @DEJV3773 

 

Jedyną możliwością odzyskania tokenu draft jest skorzystanie z narzędzia dostępnego na naszej stronie pomocy - link

Wiadomość 3 z 3 (195 wyświetleń)

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA