Dot.: DRAFT CHEAT

autor: kondzik47
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

DRAFT CHEAT

[ Edytowane ]
★ Novice

Produkt: FIFA 19
Platforma:PC
W którym trybie miało to miejsce? FIFA Ultimate Team
W jakim trybie? FUT Draft Online
Czy możesz wskazać dzień (DD/MM/RRRR), w którym wystąpił błąd? ZAWSZE
O której godzinie wystąpił błąd? (GG:MM) ZAWSZE
W jakiej strefie czasowej mieszkasz? ECT - GMT + 1:00
Jak często występuje ten problem? 50% - 99%
W jaki sposób możemy odtworzyć ten problem? Pytam sie ja Was czemu non stop gosc ktory nie ma zgrania i wali w [edytowane] za przeproszeniem wyłącza mi grę swoimi modami. Jak to jest możliwe że płacę 15 k i gówno z tego mam bo mnie wyrzucają z gry. Wasza cała ta instytucja nie potrafi zająć się normalnie graczami tylko wszystko macie w dupie. Mam nadzieje ze zrobicie cos w tej sprawie bo notorycznie zostaje dymany przez ludzi ktorzy oszukuja. Juz mam dosc waszej biernosci.
Co się dzieje? Pytam sie ja Was czemu non stop gosc ktory nie ma zgrania i wali w [edytowane] za przeproszeniem wyłącza mi grę swoimi modami. Jak to jest możliwe że płacę 15 k i [edytowane] z tego mam bo mnie wyrzucają z gry. Wasza cała ta instytucja nie potrafi zająć się normalnie graczami tylko wszystko macie w [edytowane]. Mam nadzieje ze zrobicie cos w tej sprawie bo notorycznie zostaje dymany przez ludzi ktorzy oszukuja. Juz mam dosc waszej biernosci.
Co powinno się stać? Wszystko zeby normalni ludzie mogli grac fair

Pytam sie ja Was czemu non stop gosc ktory nie ma zgrania i wali w [edytowane] za przeproszeniem wyłącza mi grę swoimi modami. Jak to jest możliwe że płacę 15 k i  [edytowane] z tego mam bo mnie wyrzucają z gry. Wasza cała ta instytucja nie potrafi zająć się normalnie graczami tylko wszystko macie w  [edytowane]. Mam nadzieje ze zrobicie cos w tej sprawie bo notorycznie zostaje dymany przez ludzi ktorzy oszukuja. Juz mam dosc waszej biernosci.

 

 

[Edytowałem twój wpis powód wulgarne słowo, kolejnym razem jak będziesz pisać zapoznaj się z regulaminem forum]

 

Pozdrawiam MattiuDefo

Wiadomość 1 z 3 (364 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: DRAFT CHEAT

Witaj

 

Na chwilę obecną polecam odpuścić sobie tryb Draft ze względu na wylewy oszustów, do czasu aż się nic nie ustabilizuje.

Wiadomość 2 z 3 (357 wyświetleń)

Dot.: DRAFT CHEAT

★ Novice

Czyli nigdy? Rozumiem, lepiej chyba całkiem odpuścić sobie tą żałosną grę

Wiadomość 3 z 3 (345 wyświetleń)

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA