Crash report

autor: NyssiN
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Crash report

★ Novice

Produkt: Apex Legends
Platforma:PC
Podaj na jakiej platformie grasz? PC
Model karty Nvidia lub AMD MSI GeForce GTX 1070 GAMING X 8GB GDDR5
Podaj ilość pamięci RAM w GB 16
Jaki jest Twój tag gracza/PSN ID/nazwa konta EA? NyssiN
Przekaż nam gamertag-i/PSN ID/publiczne ID EA Twoich członków drużyny, jeśli to możliwe.
Którą Legendą grałeś/grałaś? (jeśli dotyczy)
Których Legend używali członkowie Twojej drużyny? (jeśli dotyczy)
Gdzie pojawił się problem? W meczu
W jakiej części mapy lub menu byłeś/byłaś? Jeśli nie pamiętasz dokładnej nazwy, opisz lokalizację, lub opisz co chciałeś/ chciałaśzrobić w menu. Gdziekolwiek na mapie
Co robiłeś/robiłaś kiedy pojawił się problem? Na przykład: Problem pojawił się podczas odradzania się na członku drużyny, podczas używania umiejętności, kiedy członek drużyny opuścił grę. All random - bieganie, strzelanie, wall hop, wyskok z transportowca, gra po prostu crashuje w różnych momentach
Czy członkowie Twojej drużyny również napotkali ten problem? Nie
Ile meczy pod rząd rozegrałeś/rozegrałaś zanim pojawił się problem? 1
Kiedy to się stało (dd.mm.rr. gg.mm)
Jak często występuje ten problem? 50% - 99%
Jak duży jest problem? Znaczny wpływ na rozgrywkę
Co się dzieje? Gra crashuje się tuż po rozpoczęciu meczu, w jego trakcie, lub jeszcze podczas wyboru legendy. Szczerze powiedziawszy, podczas premiery gry, to pierwsze 2 tygodnie miałem crashe ale jeszcze w miarę potrafiłem grać, co prawda mogłem mieć raz na 30 minut crash, a raz grać 4 godziny bez. Teraz praktycznie co spróbuje zagrać mecz, to zaraz jest crash.
Co powinno się stać? Gra nie powinna się crashować i chodzić płynnie.
W jaki sposób możemy odtworzyć ten problem? Odtworzyć komputer z tej samej konfiguracji i z tym samym systemem, jeśli gra crashuje, sądzę, że problem leży w niekompatybilności najnowszych sterowników Nvidii lub Windows'a.

Dołączam oczywiście też nowy plik generowany przez samą grę. Gra jest po prostu dla mnie niegrywalna. Próbowałem wszystkiego, reinstalacji gry (tak, kompletnej, w której pozbywam się ukrytych plików w folderach użytkownika/systemu), naprawy plików, wyłączenia wszelkich innych programów, downgrade'u sterowników, najniższych ustawień gry itd. Mógłbym jeszcze tak wymieniać ale po co. Mam nadzieję, że dxdiag i plik crashu pomoże, bo szczerze to poddaje się już z tym.

Wiadomość 1 z 4 (694 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Crash report

★★★ Novice
u mnie ta sama sytuacja..
Wiadomość 2 z 4 (679 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Crash report

★ Novice

BUMP dla zasięgu/odpowiedzi.

Wiadomość 3 z 4 (667 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Crash report

Wiadomość 4 z 4 (414 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem