Dot.: Co sie dzieje z tym WK w Towarzyskich

autor: BwanaKubwa-PL
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Co sie dzieje z tym WK w Towarzyskich

★★★ Newbie

Produkt: FIFA 18
Platforma:Sony Playstation 4
W którym trybie miało to miejsce? FIFA Wirtualne kluby
Jak często występuje ten problem? 50% - 99%
W jaki sposób możemy odtworzyć ten problem? Mam nagrany film z wk gdzie nie gram swoją stworzona gwiazda wirtualną. To jest chore!!!! Co wy ludzie odpierniczacie!!!! Ile meczy mam grać nie swoim zawodnikiem gdzie ocena zalicza się komuś innemu A mi zalicza.Tylko rozegrany mecz. Proszę o wyjaśnienia jak to wogole możliwe!!!
Co się dzieje? Mam nagrany film z wk gdzie nie gram swoją stworzona gwiazda wirtualną. To jest chore!!!! Co wy ludzie odpierniczacie!!!! Ile meczy mam grać nie swoim zawodnikiem gdzie ocena zalicza się komuś innemu A mi zalicza.Tylko rozegrany mecz. Proszę o wyjaśnienia jak to wogole możliwe!!!
Co powinno się stać? Filmu nie dodam bo mam na konsoli a piszę na telefonie.

Filmu nie dodam bo mam na konsoli a piszę na telefonie.
Wiadomość 1 z 4 (254 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Co sie dzieje z tym WK w Towarzyskich

★★★★★ Novice
Mam to samo, trzeba przerwać mecz, wyjść z wk np do kariery, wrócić i grać swoim, o co tu chodzi?
Wiadomość 2 z 4 (237 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Co sie dzieje z tym WK w Towarzyskich

★★★ Newbie
Chyba odpowiedzi nie dostaniemy.
Wiadomość 3 z 4 (208 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Co sie dzieje z tym WK w Towarzyskich

★★★★★ Novice

Gra w WK jest po prostu wk...ca. Grasz nie swoimi zawodnika, cechy nie rosną, a matołki z EA mają to gdzieś. Żaden nie ma zamiaru odpowiedzieć czy coś z tym zrobią. Wrzucają jakieś bezsensowne uaktualnieni i niczego to nie naprawia. Żadnej informacji. EA to banda niekompetentnych imbecyli, mających graczy w d...ie. Pora na PES.

Wiadomość 4 z 4 (180 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA