Dot.: Cheaty, Division Rivals and raqe quit

autor: MattiuDefo
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Cheaty, Division Rivals and raqe quit

★★★★ Novice

Produkt: FIFA 19
Platforma:PC
W którym trybie miało to miejsce? FIFA Ultimate Team
W jakim trybie? FUT Division Rivals
Czy możesz wskazać dzień (DD/MM/RRRR), w którym wystąpił błąd? 8/11/2018
O której godzinie wystąpił błąd? (GG:MM) 10:00-14:00
W jakiej strefie czasowej mieszkasz? GMT (UTC)
Jak często występuje ten problem? 50% - 99%
W jaki sposób możemy odtworzyć ten problem? Naprawić.
Co się dzieje? Dziś(8.11) grałem w DR i podczas kilku meczy z Rosjanami/Azjatami (oraz inne narodowości - było slychaać po tym jak mówili) po strzeleniu przeze mnie bramki która dawała mi prowadzenie ci gracze wychodzili z meczu, ale używając jakiś cheatów, trainerów, pobieważ wyskakiwał komunikat, że to moja wina, "Utracono połączenie z serwerami..." Po wejściu do FUTa otrzymałem komunikat, że prawdopodobnie wyszedłem z meczu. PS.nie, to nie jest wina Direxta Wink
Co powinno się stać? Po dokonaniu raqe quitu przez przeciwnika powinienem otrzymać nagrody za wygrany mecz

 Dziś(8.11) grałem w DR i podczas kilku meczy z Rosjanami/Azjatami (oraz inne narodowości - było slychaać po tym jak mówili) po strzeleniu przeze mnie bramki która dawała mi prowadzenie ci gracze wychodzili z meczu, ale używając jakiś cheatów, trainerów, pobieważ wyskakiwał komunikat, że to moja wina, "Utracono połączenie z serwerami..." Po wejściu do FUTa otrzymałem komunikat, że prawdopodobnie wyszedłem z meczu. PS.nie, to nie jest wina Direxta Wink 

Wiadomość 1 z 7 (576 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Cheaty, Division Rivals and raqe quit

@Sebik1997

 

Witaj

 

Zawsze możesz takiego gracza zgłosić TUTAJ.

CCP Hero Banner - Blue.png

Wiadomość 2 z 7 (563 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Cheaty, Division Rivals and raqe quit

★★★★ Novice
Tylko niestety jak przez taką "akcję" wyłącza mi się gra, to nie mam jak(nie mam jak spisać loginu tego typa), a kto spisuje każdego gracza, bo czasami będzie chciał go zgłosić?
Wiadomość 3 z 7 (557 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Cheaty, Division Rivals and raqe quit

@Sebik1997

 

Wystarczy w czasie meczu zrobić zdjęcie lub nagrać krótki filmik z nazwą gracza, gdy np się rozłączy.

CCP Hero Banner - Blue.png

Wiadomość 4 z 7 (553 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Cheaty, Division Rivals and raqe quit

★★★★ Novice

A skąd mam wiedzieć, czy akurat TEN DANY TYP się rozłączy? W takim razie bym musiał nagrywać urywek każdego mecz, bo nigdy nie wiem, czy akurat ten się rozłączy, czy nie.

Wiadomość 5 z 7 (549 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Cheaty, Division Rivals and raqe quit

[ Edytowane ]

@Sebik1997

 

Tego akurat nie wiemy kiedy się rozłączy,  ale warto zawsze w razie czego zrobić fotkę nazwy gracza lub nagrać filmik, a gdyby się rozłączył mamy wtedy jego nazwę i możemy go zgłosić, a tak to bez tego nie zrobimy nic.

CCP Hero Banner - Blue.png

Wiadomość 6 z 7 (544 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Cheaty, Division Rivals and raqe quit

★★★ Newbie

Uwaga na typa co ma ikonę Nakata Rivaldo Campbell przegrywałem 0:2 w drugiej połowie gdy zdobyłem gola na 3:2 odrazu się rozłaczył i ja mecz przegrałem żenada to nie pierwszy raz chyba trzeba na Pesa się przerzucić 

Wiadomość 7 z 7 (257 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA