Brak zaliczania wygranych meczów

autor: Kijaszek7
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Brak zaliczania wygranych meczów

★★★ Newbie

Produkt: FIFA 23
Platforma:PlayStation 5
Podaj na jakiej platformie grasz? Sony PlayStation 5 Digital Edition
Jak brzmi Twój gamertag/PSN ID? Kijaszek7
Czy problem pojawia się tylko przy włączonej rozgrywce międzyplatformowej? Nie
W którym trybie miało to miejsce? FIFA Ultimate Team
W jakim trybie? FUT Division Rivals
Czy możesz wskazać dzień (DD/MM/RRRR), w którym wystąpił błąd? 12/10/2022
O której godzinie wystąpił błąd? (GG:MM) 14.00
W jakiej strefie czasowej mieszkasz? GMT (UTC)
Jak często występuje ten problem? 100%
W jaki sposób możemy odtworzyć ten problem? Podczas każdej gry po jej zakończeniu zamiast podsumowania wywala mnie do menu głównego po czym wracając do fut pokazuje ze rozlaczylem się z mevzem
Co się dzieje? Po każdym wygranym/przegranym meczu w każdym trybie gdy następuje zakończenie ostatni gwizdek i mam przejść do podsumowania wyskakuje utracono połączenie z serwerami i powrócę do menu głównego po ponownym dołączeniu do fut wyskakuje ze odłączono się od poprzedniego spotkania
Co powinno się stać? Zaliczać wygrana

Jak to naprawić by było normalnie czy to vlad z mojej strony czy z strony serwerow

Wiadomość 1 z 2 (156 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Brak zaliczania wygranych meczów

Community Manager

Hej @Kijaszek7 

 

Opisujesz, że zarówno w meczach, które wygrywasz jak i przegrywasz dochodzi do utraty połączenia - z tego względu wynik nie zostaje zapisany jako wygrana.

W tym wypadku warto przeanalizować raporty z meczów. Wskazówki jak to zrobić zawarte są w tym poradniku - Połączenie w FIFA . Znajdziesz tu również zestaw kroków pomocnych przy rozwiązywaniu problemów z połączeniem.

 

Mam nadzieję, że to pomoże. Pozdrawiam,

_Kalina

EA_KalinaAHQ

Wiadomość 2 z 2 (124 wyświetleń)

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA