Brak odznaki za 2000 obrażeń

autor: RekeQ_GG
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Brak odznaki za 2000 obrażeń

★★ Novice

Produkt: Apex Legends
Platforma:Sony Playstation 4
Podaj na jakiej platformie grasz? Sony PlayStation 4 Slim
Jaki jest Twój tag gracza/PSN ID/nazwa konta EA? RekeQ-Youtube
Przekaż nam gamertag-i/PSN ID/publiczne ID EA Twoich członków drużyny, jeśli to możliwe. RekeQ-Youtube
Czy korzystasz z oprogramowania posiadającego nakładki? Nie
Którą Legendą grałeś/grałaś? (jeśli dotyczy) Caustic
Których Legend używali członkowie Twojej drużyny? (jeśli dotyczy) Mirage, wraith
Gdzie pojawił się problem? Powrót do lobby po meczu
W jakiej części mapy lub menu byłeś/byłaś? Jeśli nie pamiętasz dokładnej nazwy, opisz lokalizację, lub opisz co chciałeś/ chciałaśzrobić w menu. Chciałem dodać odznakę "gniew caustica" do sztandaru
Co robiłeś/robiłaś kiedy pojawił się problem? Na przykład: Problem pojawił się podczas odradzania się na członku drużyny, podczas używania umiejętności, kiedy członek drużyny opuścił grę. Zacząłem szukać odpowiedzi w internecie albo szukać mojego błędu ale go nie było, wy zawiniliście
Czy członkowie Twojej drużyny również napotkali ten problem? Nie
Ile meczy pod rząd rozegrałeś/rozegrałaś zanim pojawił się problem? Około 5
Kiedy to się stało (dd.mm.rr. gg.mm) 23.02.2021 11:00 Warszawa
Jak często występuje ten problem? 0% - 9%
Jak duży jest problem? Mały lub wcale nie wpływający na rozgrywkę
Co się dzieje? Grając postacią caustic na grach rankingowej w randze platyna 4, zrobiłem 2088 obrażeń, 3 zabójstwa i 5 miejsce na co mam dowody w postaci zdjęć. Wychodząc do lobby zobaczylem że nie przyznało mi odznaki "gniew caustica". Wchodzac w statystyki 8 sezonu rankingowego zobaczyłem najwyższe obrażenia o wartości 1700 pomimo tego że przed chwilą zrobiłem ich 2088.
Co powinno się stać? Powinienem dostać odznakę za 2000dmg na caustica, ponieważ uczciwie ją wbiłem a nie została mi ona przyznana na konto.
W jaki sposób możemy odtworzyć ten problem? Nie wiem

Na zdjęciach widać moje statystyki z tego meczu i to że nie przyznano mi odznaki 

Wiadomość 1 z 2 (684 wyświetleń)

Dot.: Brak odznaki za 2000 obrażeń

★★ Novice
@RekeQ_GG Jak widać nasze kochane EA ma graczy w * pozdrawiam
Wiadomość 2 z 2 (453 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem