Dot.: Brak możliwości sterowania piłkarzami

autor: Tymekorzel
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Brak możliwości sterowania piłkarzami

[ Edytowane ]
★★★ Newbie

Produkt: FIFA 21
Platforma:PC
Podaj na jakiej platformie grasz? PC
Model karty Nvidia lub AMD GTX 1060
Podaj ilość pamięci RAM w GB 16
Jak brzmi Twój gamertag/PSN ID?
W którym trybie miało to miejsce? FIFA Ultimate Team
W jakim trybie? Mistrzostwa FUT
Czy możesz wskazać dzień (DD/MM/RRRR), w którym wystąpił błąd? 12.02/21
O której godzinie wystąpił błąd? (GG:MM) 19
W jakiej strefie czasowej mieszkasz? ECT - GMT + 1:00
Jak często występuje ten problem? 50% - 99%
W jaki sposób możemy odtworzyć ten problem? Nie jestem w stanie samemu wygenerować błędu -on po prostu się pojawia. Z moich obserwacji, gdy pomimo dobrego połączenia internetowego i zerowych lostów jest problem z połączeniem się z przeciwnikiem w meczu online. Zdarzenie dzieje się już notorycznie na 5 rozegranych meczy fut champ 3 razy pojawił się ten błąd, 3 krotnie w meczach towarzyskich i dwa w DR ( stan na 15:00 13.02.21r)
Co się dzieje? Nie mam kontroli w meczu online nad moim zawodnikami. Pad działa, mogę wstrzymać mecz, dokonać zmian, chodzić po menu, jednak nie mogę sterować zawodnikami. Muszę natomiast ruszać gałką by nie zostać wyrzuconym z meczu za nieaktywność. Warto dodać, że w ten sposób udało mi się "wygrać" mecz w karnych ( nie nie ja strzelałem). Nie mam pojęcia czy to bug czy nowy nieogłoszony jeszcze tryb FIFA 21 Mateusz Borek EDITION i choć takie innowacje zawsze przyjmuje z otwartymi ramionami - to nie w momencie w którym to czy będę miał w ogóle szanse spróbować rozegrać mecz zależy od przypadka, a jednak w fut champ nie chce bawić się w organizacje charytatywną i za darmo rozdawać wygrane! W ramach dowodu zamieszczam link do filmu.
Co powinno się stać? Powinienem móc sterować swoimi piłkarzami

https://www.youtube.com/watch?v=8YPeDmFPBDA&t=10s - link do filmu z nagraniem zawierającym błąd

 

Opis błędu:

Nie mam kontroli w meczu online nad moim zawodnikami. Pad działa, mogę wstrzymać mecz, dokonać zmian, chodzić po menu, jednak nie mogę sterować zawodnikami. Muszę natomiast ruszać gałką by nie zostać wyrzuconym z meczu za nieaktywność. Warto dodać, że w ten sposób udało mi się "wygrać" mecz w karnych ( nie nie ja strzelałem).
Nie mam pojęcia czy to bug czy nowy nieogłoszony jeszcze tryb FIFA 21 Mateusz Borek EDITION i choć takie innowacje zawsze przyjmuje z otwartymi ramionami - to nie w momencie w którym to czy będę miał w ogóle szanse spróbować rozegrać mecz zależy od przypadka, a jednak w fut champ nie chce bawić się w organizacje charytatywną i za darmo rozdawać wygrane! W ramach dowodu zamieszczam link do filmu.

 

Sekcja humorystyczna:

[edytowane przez EA_Kuba] 

Wiadomość 1 z 7 (3 061 wyświetleń)

Dot.: Brak możliwości sterowania piłkarzami

Community Manager

Dziękuję za Twoje zgłoszenie @tpggkaszeleke.

 

Edytowałem Twój post usuwając z niego część, która nie wnosiła nic do opisu problemu, czy dyskusji. 

Wiadomość 2 z 7 (3 011 wyświetleń)

Dot.: Brak możliwości sterowania piłkarzami

★★★★ Novice
Spróbuj wejść na Origin. Kliknij na Fifę prawym przyciskiem myszy. Kliknij napraw. Problem zostaje po kilku minutach naprawiony. Po tym włączasz ponownie kompa i jest git. Sam sprawdzałem. Jeżeli pomogło daj znać
Wiadomość 3 z 7 (2 948 wyświetleń)

Dot.: Brak możliwości sterowania piłkarzami

★★★★ Novice

Też miałem taki problem ale znalazłem rozwiązanie dla osób które mają kupioną fife na steamie PC.

Biblioteka>Fifa>właściwości>kontroler>jeśli macie ustawione użyj domyślnych ustawień lub włącz steam input to zmieńcie to na wyłącz steam input

Wiadomość 4 z 7 (2 859 wyświetleń)

Dot.: Brak możliwości sterowania piłkarzami

★ Novice
@Tymekorzel Nie rozwiazalo to u mnie problemu.
Wiadomość 5 z 7 (2 629 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Brak możliwości sterowania piłkarzami

★★★ Newbie

Witam udało sie komuś rozwiazać ten problem poniewaz mam dokladnie taki sam w fifie 22

 

Wiadomość 6 z 7 (2 520 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Brak możliwości sterowania piłkarzami

★★ Apprentice

Ja miałem sporadycznie raz na miesiąc taką sytuacje w fifie 21. Teraz w fifa 22 mam codziennie. Dzisiaj 1 , 2 mecz w Rivals połączenie z przeciwnikiem rozpoczęcie meczu i nie mogę sterować grają sami. Dałem naprawa fifa w bibliotece nic nie daje. Ja uważam że może to być net lub nowy sterownik nivida bądź błąd gry. To ostatnie najbardziej prawdopodobne. Brak równie jak  w fifa 21  sterownia kartami jednorazowymi są niewidoczne np. zmiana pozycji z sekcji klub mozna to zrobic tylko z aplikacji companion. Gdzie *...sa trójkątne siatki ? Czy matoły z Ea wiedzą jak wygląda trójkątna siatka? Jak ustawie siatka luźna trójkątna to w meczach z kompem jest zmiana a w online siatki zostaja kwadratowe , prostokątne. Zróbcie porządek ....

Wiadomość 7 z 7 (2 507 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA