Dot.: Brak możliwości przełączenia zawodnika, który ma bliżej do piłki

autor: RKL-PABLO-Pl
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Brak możliwości przełączenia zawodnika, który ma bliżej do piłki

★★★★★ Novice

Produkt: FIFA 19
Platforma:Sony Playstation 4
W którym trybie miało to miejsce? FIFA Ultimate Team
W jakim trybie? FUT Division Rivals
Czy możesz wskazać dzień (DD/MM/RRRR), w którym wystąpił błąd? 05/02/2019
O której godzinie wystąpił błąd? (GG:MM) 13:30
W jakiej strefie czasowej mieszkasz? ECT - GMT + 1:00
Jak często występuje ten problem? 0% - 9%
W jaki sposób możemy odtworzyć ten problem? Po prostu zagrajcie kilka meczy, to się zdarza często
Co się dzieje? Brak możliwości zmiany zawodnika na tego bliżej piłki
Co powinno się stać? Zawodnik powinien zostać przełączony skoro wciskam odpowiedni button

Witam,

 

wiele razy miałem błąd podczas meczu, w którym piłka np. podczas walki o nią, została odbita i leciała w kierunku innego mojego zawodnika, który miał już do niej najbliżej, ale pomimo tego nie mogłem na niego przełączyć. Przykład z dzisiaj - piłka w polu karnym zostaje odbita i leci do mojego zawodnika, klikam przełączenie zawodnika + wślizg = efekt, wślizg od tyłu innym moim zawodnikiem i karny dla przeciwnika. Wiele razy miałem podobną sytuację, w którym zmiana zawodnika nie działa. 

Wiadomość 1 z 3 (268 wyświetleń)

Dot.: Brak możliwości przełączenia zawodnika, który ma bliżej do piłki

★ Novice
Mam ten sam błąd jak opisany powyżej bardzo często... Gra już prawie ma pół roku, a do dnia dzisiejszego brak naprawienia błędu, który istnieje od początku. Wstyd
Wiadomość 2 z 3 (254 wyświetleń)

Dot.: Brak możliwości przełączenia zawodnika, który ma bliżej do piłki

★★★ Apprentice

To standard... Nie raz mam tak że zawodnik sam biegnie za piłką pół boiska, a inny zawodnik ma 1m do piłki... Zmiana zawodnika jest wtedy nie możliwa...
Kolejna sprawa ze zmianą zawodnika jest taka, że mimo że ma nad głową biały trójkąt to i takk zmienia na innego i często otwierając w ten sposób rywalowi drogę do bramki...

Wiadomość 3 z 3 (178 wyświetleń)

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA