Brak monet za awans

autor: jacol1922
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Brak monet za awans

[ Edytowane ]
★★ Novice

Produkt: FIFA 17
Platforma:PC
Jaki jest Twój tag gracza/PSN ID/nazwa konta EA? jacol1922
W którym trybie miało to miejsce? FIFA Ultimate Team
Jak często występuje ten problem? 0% - 9%
Czy możesz wskazać dzień (DD/MM/RRRR), w którym wystąpił błąd? 08/03/2017
O której godzinie wystąpił błąd? (GG:MM) 21:00
W jakiej strefie czasowej mieszkasz?
W jaki sposób możemy odtworzyć ten problem? Zagrać mecz o awans.
Co się dzieje? Grałem mecz w sezonach online w trybie FUT. Miałem 18 pkt w 3 lidze i zostało mi do rozegrania ostatnie spotkanie. Mecz zagrałem do końca, niestety przegrałem. Po zakończeniu meczu pojawił się komunikat o utraceniu połączenia z przeciwnikiem. Później przez 2 godziny nie mogłem dostać się do trybu FUT. Kiedy udało mi się go uruchomić okazało się że awansowałem do ligi 2, jednak nie otrzymałem monet za awans.
Co powinno się stać? Po zakończeniu sezonu na moim koncie powinny pojawić się monety za awans. ‌

Proszę o pomoc.

Wiadomość 1 z 5 (986 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Re: Brak monet za awans

Community Manager (retired)

Hej @jacol1922,

 

W takich sytuacjach zawsze radzimy odczekanie 48 godzin celem odświeżenia danych między Tobą a serwerem o stanie monet. Dlatego jeśli w dniu 08/03/2017 awansowałeś odczekaj proszę do dnia 10/03/2017 i sprawdź czy wspomniane monety za awans zostały przydzielone.

 

Pozdrawiam

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 5 (1 291 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Re: Brak monet za awans

Community Manager (retired)

Hej @jacol1922,

 

W takich sytuacjach zawsze radzimy odczekanie 48 godzin celem odświeżenia danych między Tobą a serwerem o stanie monet. Dlatego jeśli w dniu 08/03/2017 awansowałeś odczekaj proszę do dnia 10/03/2017 i sprawdź czy wspomniane monety za awans zostały przydzielone.

 

Pozdrawiam

Wiadomość 2 z 5 (1 292 wyświetleń)

Dot.: Brak monet za awans

★ Novice

Produkt: FIFA 17
Platforma:PC
Jaki jest Twój tag gracza/PSN ID/nazwa konta EA: tomsonb408
W którym trybie miało to miejsce: FIFA Ultimate Team

Jak często występuje ten problem? 0%
Czy możesz wskazać dzień (DD/MM/RRRR), w którym wystąpił błąd? nie wiem w jakim czasie dostaje sie nagordy za lige weekendowa
O której godzinie wystąpił błąd? (GG:MM) nie wiem zeszly tydzien
W jakiej strefie czasowej mieszkasz: Stargard
W jaki sposób możemy odtworzyć ten problem? Zagrać mecz o awans: nie mam pojecia rozegralem 25 meczy ale nie otrzymalem nagorod
Co się dzieje? Grałem mecz w sezonach online w

Wiadomość 3 z 5 (955 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Brak monet za awans

[ Edytowane ]
★★ Novice

witam mam problem zdobyłem mistrzostwo w lidze 5 w sezonach online w fifa 17 i nie dostałem monet, gram na PC

Wiadomość 4 z 5 (834 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Brak monet za awans

Community Manager (retired)

@orzechinho19 Witaj!

 

Rozumiem, że w dalszym ciągu nie otrzymałeś 7000 monet za wywalczenie mistrzostwa 5 ligi? W tego typu sytuacjach radzimy o kierowanie się sugestiami w tym artykule pomocy. Radzimy również o przygotowanie przydatnych zrzutów ekranu/zdjęcia potwierdzającego wywalczenie/awans w lidze, celem przyspieszenia dochodzenia po stronie działu pomocy. 

 

Pozdrawiam!

Wiadomość 5 z 5 (817 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA