Brak kontroli nad zawodnikami w meczach online

autor: OGuadelupe
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Brak kontroli nad zawodnikami w meczach online

★★★ Newbie

Produkt: FIFA 21
Platforma:PC
Podaj na jakiej platformie grasz? PC
Model karty Nvidia lub AMD 1050gtx
Podaj ilość pamięci RAM w GB 8
Jak brzmi Twój gamertag/PSN ID? Hubeex
W którym trybie miało to miejsce? FIFA Ultimate Team
W jakim trybie? Mecze towarzyskie FUT
Który typ rozgrywki? Rozgrywka online
Która wersja? Pełne zgranie
Czy możesz wskazać dzień (DD/MM/RRRR), w którym wystąpił błąd? 04-02-2021
O której godzinie wystąpił błąd? (GG:MM) 13.20
W jakiej strefie czasowej mieszkasz? ECT - GMT + 1:00
Jak często występuje ten problem? 50% - 99%
W jaki sposób możemy odtworzyć ten problem? ruszyć gałką do góry i trzymać do końca gry albo w ogóle nie ruszać gałką.
Co się dzieje? Ostatnio coś się dzieję z fifą. Podczas gdy próbuje zrobić wyzwania o grealisha albo gram division rivals, to moi zawodnicy po prostu albo się nie ruszają, albo ruszają przed siebie bez zatrzymania i nie da się nimi kontrolować. W menu albo podczas grania squad battles nic się nie psuje, ale granie online jest niemożliwe. Błąd powtarzał się też wcześniej, od początku mojej przygody z tą grą Standard smile. Często jest też tak, że na początku gry wszystko działa dobrze, ale w pewnym momencie zawodnicy dostają laga mózgu. Prosze o szybką pomoc, bo moja psychika już mocno upadła.
Co powinno się stać? powinno się dać sterować zawodnikami

siema

Wiadomość 1 z 2 (179 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Brak kontroli nad zawodnikami w meczach online

★★★★ Novice
Spróbuj wejść na Origin. Kliknij na Fifę prawym przyciskiem myszy. Kliknij napraw. Problem zostaje po kilku minutach naprawiony. Po tym włączasz ponownie kompa i jest git. Sam sprawdzałem. Jeżeli pomogło daj znać
Wiadomość 2 z 2 (117 wyświetleń)

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA