Dot.: Brak Synchronizacji z Serwerem i wyrzuca z gry

autor: Cravii
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Brak Synchronizacji z Serwerem i wyrzuca z gry

★★ Novice

Produkt: Apex Legends
Platforma:PC
Podaj na jakiej platformie grasz? PC
Model karty Nvidia lub AMD rtx 2060
Podaj ilość pamięci RAM w GB 8
Jaki jest Twój tag gracza/PSN ID/nazwa konta EA? Lu7yn1
Przekaż nam gamertag-i/PSN ID/publiczne ID EA Twoich członków drużyny, jeśli to możliwe.
Którą Legendą grałeś/grałaś? (jeśli dotyczy)
Których Legend używali członkowie Twojej drużyny? (jeśli dotyczy)
Gdzie pojawił się problem? W meczu
W jakiej części mapy lub menu byłeś/byłaś? Jeśli nie pamiętasz dokładnej nazwy, opisz lokalizację, lub opisz co chciałeś/ chciałaśzrobić w menu. losowo
Co robiłeś/robiłaś kiedy pojawił się problem? Na przykład: Problem pojawił się podczas odradzania się na członku drużyny, podczas używania umiejętności, kiedy członek drużyny opuścił grę. w losowych momentach
Czy członkowie Twojej drużyny również napotkali ten problem? Nie
Ile meczy pod rząd rozegrałeś/rozegrałaś zanim pojawił się problem? 1000
Kiedy to się stało (dd.mm.rr. gg.mm)
Jak często występuje ten problem? 100%
Jak duży jest problem?
Co się dzieje? z gry wyrzuca w losowych monetach przy starcie po 5 min po 10 min
Co powinno się stać? pomoc
W jaki sposób możemy odtworzyć ten problem? nie wiem

 

Problem pojawił się 01.06 i nie mogę z najść rozwiązania, z gry wyrzuca w losowych monetach przy starcie po 5 min po 10 min jest to strasznie irytujące.

Internet mam po kablu bez routera inne gry działają normalnie, próbowałem już chyba wszystkiego.

Wiadomość 1 z 8 (1 317 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Brak Synchronizacji z Serwerem i wyrzuca z gry

Community Manager

Hej @Lu7yn

 

Czy wyłączaniu towarzyszy jakiś komunikat? Prześlij nam DxDiag, może tam znajdziemy jakieś wskazówki. Zajrzyj również tutaj, znajdziesz tam zbiór rozwiązań zaproponowanych przez społeczność Standard smile

Wiadomość 2 z 8 (1 297 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Brak Synchronizacji z Serwerem i wyrzuca z gry

★★ Novice

Wyskakuje komunikat "Brak synchronizacji z serwerem" i wywala do menu gry i tak w kółko.

Wiadomość 3 z 8 (1 293 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Brak Synchronizacji z Serwerem i wyrzuca z gry

★★★★ Novice

Spróbuj tych dwóch rzeczy.

 

1. Odpal Apex Legends i gdy pojawi się główny ekran (ten zaraz po logo respawn i ea) to nie klikaj Kontynuuj, tylko poczekaj chwilę, z minutkę, może dwie.

Po takim czasie na samym dole pojawi Ci się dodatkowa opcja DATA CENTERS (nie wiem jak to jest przetłumaczone w grze jeśli masz ustawiony język polski, ale po prostu pierwsza opcja z prawej strony) klikasz w nią i pojawi Ci się lista serwerów, wybierasz oczywiście ten z najmniejszym pingiem i klikasz kontynuuj.

 

2. https://answers.ea.com/t5/Problemy-techniczne/R5APEX-EXE-ERROR-0x3f44e666-0x01000019/m-p/7523621/hig...

Wiem, że po aktualizacji komendy nie działają, ale mimo wszystko zrób to.

Ta gra ma problem z fpsami, gdy nie są zablokowane.

Wiadomość 4 z 8 (1 259 wyświetleń)

Dot.: Brak Synchronizacji z Serwerem i wyrzuca z gry

★★ Novice

Niestety ale to nie pomaga.

Wiadomość 5 z 8 (1 248 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Brak Synchronizacji z Serwerem i wyrzuca z gry

★★★★★ Novice
@Lu7yn mam podobnie gram a tu nagle cyk "Brak synchronizacji z serwerem" i wywala do menu gry jest to irytujące !!!
Wiadomość 6 z 8 (1 218 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Brak Synchronizacji z Serwerem i wyrzuca z gry

★★ Novice

U mnie jak ugram cały mecz bez wyrzucenia to jest święto a co najgorsze nie idzie tego naprawić.

Wiadomość 7 z 8 (1 210 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Brak Synchronizacji z Serwerem i wyrzuca z gry

[ Edytowane ]
★ Apprentice

Co tu dużo mówić nie jest to wina naszych sprzętów, a daremnego kodu sieciowego tej gry. I nic z tym nie robią.

Wiadomość 8 z 8 (828 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem