Dot.: Blokady rynku transferowego

autor: Bartko77777
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Blokady rynku transferowego

★ Novice

Produkt: FIFA 18
Platforma:Microsoft XBOX One
W którym trybie miało to miejsce? FIFA Ultimate Team
W jakim trybie? Rynek Transferowy
Czy możesz wskazać dzień (DD/MM/RRRR), w którym wystąpił błąd? Cały czas
O której godzinie wystąpił błąd? (GG:MM) 18
W jakiej strefie czasowej mieszkasz? ECT - GMT + 1:00
Jak często występuje ten problem? 50% - 99%
W jaki sposób możemy odtworzyć ten problem? Nie wiem
Co się dzieje? Uczciwie zarabiając pieniądze na rynku transferowym kupno sprzedaż zawodników co chwile jest jakaś blokada lub ban i nie mogę nic zrobić co strasznie ogranicza mi grę i zarabianie uczciwie pieniędzy.
Co powinno się stać? Nie powinno być takich blokad dla uczciwych graczy

Brak
Wiadomość 1 z 8 (3 148 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Blokady rynku transferowego

★★★★ Novice

Wprowadzona w tym roku, mająca na celu wyeliminowanie autobotów, które kupują karty. Niestety EA SPORTS nie potrafi odróżnić zwykłego gracza od takiego bota, myślę, że dlatego wykonała taki ruch. Blokadę masz tylko na dany rodzaj połączenia z FUTEM, czyli grając na Xboxie przechodzić na kompa i robisz to samo przez apkę, jeśli tam też dostajesz przechodzisz na komórkę, jak dobrze wiem, bany są na 15 minut. Te 3 możliwości powinny Tobie wystarczyć, niestety trzeba się pomiędzy nimi przełączać.

Wiadomość 2 z 8 (3 125 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Blokady rynku transferowego

★★ Novice

Tak tylko jest DUŻY problem w momencie gdy zmienisz platformę z konsoli na web app lub aplikację mobilną dość długo nie można się zalogować gdyż wcześniej wymienione wersję gry twierdzą że jesteśmy zalogowani na innym koncie, borykam się z podobnym problemem próbuje nawet zagrać 40 kart i robię przerwę na mecz ale niestety według EA po kilku meczach i tak jestem botem. Po prostu TRAGEDIA

Wiadomość 3 z 8 (3 070 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Re: Blokady rynku transferowego

★★ Novice

Serio po 40 "bid-ach" w różnych cenach sprawdzacie czy jestem bootem na web app i każecie obrazki obracać? Przynajmniej po weryfikacji można dalej działać na rynku, w grze nie możecie czegoś podobnego zrobić lepsze to niż czekanie nie wiadomo ile na odblokowanie rynku, a jak już odblokujecie to po 12 aukcjach ponownie blokujecie nosz kurna.

Zawsze możecie zostawić jak jest i płacić youtuberom fifa points aby nie robili o tym materiałów i aby mogli jeszcze bardziej odskoczyć nie płacącym graczom, no chyba że tylko dlatego blokujecie graczom rynek po kilkunastu aukcjach aby wasi pupile mogli kozaczyć na you tube swoimi super składami za wasz hajs. Żenada.

Wiadomość 4 z 8 (3 057 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Blokady rynku transferowego

★★★ Newbie

"...jak dobrze wiem, bany są na 15 minut"

Bany nie są na 15 minut ... to jest chore, że nie mogę handlować ... przez taką super Aplikacje na komórkę.

Zapłaciłem za pełny dostęp do gry a nie do jakiejś ograniczonej wersji i bany są tutaj nie w porządku. 

 

 

Wiadomość 5 z 8 (3 031 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Blokady rynku transferowego

★★★ Novice
Witam

Ja dostalem bana na aplikacje i po kontakcie mailowym, dowiedzialem sie ze zlamalem regulamin i ban nie zostanie sciagniety.

Gralem zawsze uczciwie a zostalem potraktowany jak zlodziej i oszust.

Co najlepsze, wydalem dosc sporo kasy na fifa points, jakbym mial oszukiwac to po co pieniadze wydawac. Teraz juz nie wadam ani grosza na ta gre.
Wiadomość 6 z 8 (2 900 wyświetleń)

Dot.: Blokady rynku transferowego

★★★ Newbie

Dostałem blokadę listy transferowej za to że zainwestowalem w piłkarzy i po kilku dniach sprzedałem za większą cenę to jest poprostu oszustwo i zerowanie na graczach aby kupowali fifa points zawiodłem się na EA i już nigdy nie bd miał dobrego zdania o tej grze.

Wiadomość 7 z 8 (2 474 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Blokady rynku transferowego

★★ Novice

I co trzeba zrobic po tej blokadzie jak kupowałem pilkarzy i sprzedawalem ich drożej

Wiadomość 8 z 8 (1 711 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA