Błędne naliczanie poziomów przepustki bojowej

autor: Unlight_FOX
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Błędne naliczanie poziomów przepustki bojowej

[ Edytowane ]
★ Novice

Produkt: Apex Legends
Platforma:PC
Podaj na jakiej platformie grasz? PC
Model karty Nvidia lub AMD GeForce GTX 970
Podaj ilość pamięci RAM w GB 8 GB DDR3
Jaki jest Twój tag gracza/PSN ID/nazwa konta EA? 8 GB
Przekaż nam gamertag-i/PSN ID/publiczne ID EA Twoich członków drużyny, jeśli to możliwe. Unlight_FOX
Czy korzystasz z oprogramowania posiadającego nakładki? Nie
Którą Legendą grałeś/grałaś? (jeśli dotyczy)
Których Legend używali członkowie Twojej drużyny? (jeśli dotyczy)
Gdzie pojawił się problem? Powrót do lobby po meczu
W jakiej części mapy lub menu byłeś/byłaś? Jeśli nie pamiętasz dokładnej nazwy, opisz lokalizację, lub opisz co chciałeś/ chciałaśzrobić w menu. Podgląd poziomu przepustki bojowej
Co robiłeś/robiłaś kiedy pojawił się problem? Na przykład: Problem pojawił się podczas odradzania się na członku drużyny, podczas używania umiejętności, kiedy członek drużyny opuścił grę. Zakończyłem mecz
Czy członkowie Twojej drużyny również napotkali ten problem? Nie wiem
Ile meczy pod rząd rozegrałeś/rozegrałaś zanim pojawił się problem? 1
Kiedy to się stało (dd.mm.rr. gg.mm) 11.10.19 / 9.10.19
Jak często występuje ten problem? 100%
Jak duży jest problem? Niewielki wpływ na rozgrywkę
Co się dzieje? Podczas podwójnego naliczenia poziomu przepustki bojowej po zakończonym meczu (np. +1 poziom za PD i +1 poziom za wyzwanie) naliczany jest w rzeczywistości tylko jeden poziom oraz otrzymuję tylko nagrody za ten jeden poziom. Dzieje się tak za każdym razem, gdy zdobywam więcej niż 1 poziom przepustki naraz.
Co powinno się stać? Powinno naliczyć tyle poziomów ile wskazuje karta na koniec meczu.
W jaki sposób możemy odtworzyć ten problem? Zdobycie więcej niż jednego poziomu przepustki bojowej wywołuje problem (naliczanie tylko jednego).

Produkt: Apex Legends
Platforma:PC
Podaj na jakiej platformie grasz? PC
Model karty Nvidia lub AMD GeForce GTX 970
Podaj ilość pamięci RAM w GB 8 GB DDR3
Jaki jest Twój tag gracza/PSN ID/nazwa konta EA? 8 GB
Przekaż nam gamertag-i/PSN ID/publiczne ID EA Twoich członków drużyny, jeśli to możliwe. Unlight_FOX
Czy korzystasz z oprogramowania posiadającego nakładki? Nie
Którą Legendą grałeś/grałaś? (jeśli dotyczy)
Których Legend używali członkowie Twojej drużyny? (jeśli dotyczy)
Gdzie pojawił się problem? Powrót do lobby po meczu
W jakiej części mapy lub menu byłeś/byłaś? Jeśli nie pamiętasz dokładnej nazwy, opisz lokalizację, lub opisz co chciałeś/ chciałaśzrobić w menu. Podgląd poziomu przepustki bojowej
Co robiłeś/robiłaś kiedy pojawił się problem? Na przykład: Problem pojawił się podczas odradzania się na członku drużyny, podczas używania umiejętności, kiedy członek drużyny opuścił grę. Zakończyłem mecz
Czy członkowie Twojej drużyny również napotkali ten problem? Nie wiem
Ile meczy pod rząd rozegrałeś/rozegrałaś zanim pojawił się problem? 1
Kiedy to się stało (dd.mm.rr. gg.mm) 11.10.19 / 9.10.19
Jak często występuje ten problem? 100%
Jak duży jest problem? Niewielki wpływ na rozgrywkę
Co się dzieje? Podczas podwójnego naliczenia poziomu przepustki bojowej po zakończonym meczu (np. +1 poziom za PD i +1 poziom za wyzwanie) naliczany jest w rzeczywistości tylko jeden poziom oraz otrzymuję tylko nagrody za ten jeden poziom. Dzieje się tak za każdym razem, gdy zdobywam więcej niż 1 poziom przepustki naraz.
Co powinno się stać? Powinno naliczyć tyle poziomów ile wskazuje karta na koniec meczu.
W jaki sposób możemy odtworzyć ten problem? Zdobycie więcej niż jednego poziomu przepustki bojowej wywołuje problem (naliczanie tylko jednego).

 

Karta końcowa po meczu z naliczonymi +2 poziomami przepustki bojowej.

Karta po zakończeniu meczu z widocznym naliczeniem +2 poziomy przepustki bojowej

 

Ekran zakładki PRZEPUSTKA BOJOWA (widać, że w rzeczywistości naliczyło tylko +1 poziom przepustki).

Poziom przepustki po wejściu do zakładki PRZEPUSTKA BOJOWA

 

Wiadomość 1 z 5 (598 wyświetleń)

Dot.: Błędne naliczanie poziomów przepustki bojowej

Community Manager

Hej @Unlight_FOX 

 

Opisany przez Ciebie problem związany jest z błędem przy podliczaniu punktów na ekranie końcowym. Punkty są właściwie naliczane na Twoim koncie, a powyższe problemy związane są błędem wizualnym Standard smile 

 

Respawn pracuje nad rozwiązaniem tego problemu - informacje na ten temat zamieszczone są między innymi w trackerze

Wiadomość 2 z 5 (567 wyświetleń)

Dot.: Błędne naliczanie poziomów przepustki bojowej

[ Edytowane ]
★★ Novice

no nie do końca są prawidłowo naliczane, ponieważ mam to samo, gdzie powinienem dostać dwa lvle nalicza się tylko jeden, exp za zadania nie kłamie a ja umiem liczyć wiec takie tłumaczenia są żałosne, ja osobiście mam stratnych (udowodnionych, mam ssy ekranu oraz filmiki) 6lvl+, i sie bede domagał zwrotu leveli, bo to juz jest oszustwo. Rozumiem błędy błędami ale to trwa od początku sezonu, a tłumaczenie ze wszytko jest prwidlowo naliczne jest błędne, bo rozmawiałem przez infolinie z konsultantem i sam powiedział mi, że jest to błąd studia i prawdopodobnie studio będzie naliczało prawidłowo level (juz nad tym pracują) stratnym graczą.

Wiadomość 3 z 5 (554 wyświetleń)

Dot.: Błędne naliczanie poziomów przepustki bojowej

★ Novice

Hej

mam to samo czasem jak sie wbije, więcej niż 1poziom przepustki bojowej ( np 3 poziomy w jednej grze, sprawdzane na podstawie zadań tygodniowych, gdzie zostawiłem 2 najprostsze zadania tygodniowe plus level pkt za przepustkę, kiedy to na początku tygodnia łatwo wbić level przepustki bo niewiele pkt trzeba zdobyć i tak 3 "levele" wbite, a naliczone tylko 2 ) to już jest problem!
Co chwila mam jakiegoś byka w Apexie.
Wygrana gra Halloween, bo siedzę już w transportowcu, nagle BANG wywala błąd i nie zalicza zadania. Jak bym miał tak każdy film z błędami wysyłać to co 2-3 post byłby mój, chodzi przede wszystkim, że płacę za przepustkę, a ona nie działa prawidłowo i to nie ważne czy nalicza prawidłowo, jest błąd w grze który sugeruje coś innego, a coś innego się otrzymuje.
To może zrobić tak:
Ja udam że kupię przepustkę, nie płacąc za nią, ale dostanę tą przepustkę mimo, że nie zapłaciłem, a będę twierdził, że zapłaciłem, co wy na to ??
W jaki sposób można domagać się zwrotu kosztów, jestem zawiedziony działaniem gry ??

Pozdrawiam

Wiadomość 4 z 5 (536 wyświetleń)

Dot.: Błędne naliczanie poziomów przepustki bojowej

★★ Apprentice

Także mam to samo. Na początku nie zauważyłem i kupiłem battle passa. Gdybym wiedział od początku sezonu to bym nie kupił. Chyba czas usunąć tą grę. Zawsze znajdą sposób na oszukanie graczy -.-

Wiadomość 5 z 5 (510 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem