Dot.: Błędna zawartość paczki z gwarantowanym tots społeczności fifa 23

autor: Guma536
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Błędna zawartość paczki z gwarantowanym tots społeczności fifa 23

★★★ Newbie

Produkt: FIFA 23
Platforma:Xbox Series S
Podaj na jakiej platformie grasz? Microsoft Xbox Series S
Jak brzmi Twój gamertag/PSN ID? Zakshew
Czy problem pojawia się tylko przy włączonej rozgrywce międzyplatformowej? Tak
W którym trybie miało to miejsce? FUT: Finał
W jakim trybie? Mistrzostwa FUT
Czy możesz wskazać dzień (DD/MM/RRRR), w którym wystąpił błąd? 03/05/2023
O której godzinie wystąpił błąd? (GG:MM) 19:05
W jakiej strefie czasowej mieszkasz? ECT - GMT + 1:00
Jak często występuje ten problem? 100%
W jaki sposób możemy odtworzyć ten problem? Po prostu otworzyć paczkę. Poza kartami TOTS wypadają karty historii drużyn tots typu ITO co jest niezgodne z opisem paczki. Gdybym wiedział że to może wypaść to bym tej paczki nie robił. To już druga taka wtopa w krótkim czasie. Poprzednio dostalem w zakupionej w sklepie za prawdziwe pieniądze paczkę gdzie miałem dostać na wypożyczeniu 2 drużynę ikon titans a dostałem ponownie pierwszą drużynę. To jest po prostu oszustwo graczy.
Co się dzieje? Po prostu otworzyć paczkę. Poza kartami TOTS wypadają karty historii drużyn tots typu ITO co jest niezgodne z opisem paczki. Gdybym wiedział że to może wypaść to bym tej paczki nie robił. To już druga taka wtopa w krótkim czasie. Poprzednio dostalem w zakupionej w sklepie za prawdziwe pieniądze paczkę gdzie miałem dostać na wypożyczeniu 2 drużynę ikon titans a dostałem ponownie pierwszą drużynę. To jest po prostu oszustwo graczy.
Co powinno się stać? Otrzymać kartę tots

Poza kartami TOTS wypadają karty historii drużyn tots typu ITO co jest niezgodne z opisem paczki. Gdybym wiedział że to może wypaść to bym tej paczki nie robił. To już druga taka wtopa w krótkim czasie. Poprzednio dostalem w zakupionej w sklepie za prawdziwe pieniądze paczkę gdzie miałem dostać na wypożyczeniu 2 drużynę ikon titans a dostałem ponownie pierwszą drużynę. To jest po prostu oszustwo graczy.

Wiadomość 1 z 6 (389 wyświetleń)

Dot.: Błędna zawartość paczki z gwarantowanym tots społeczności fifa 23

★★★ Newbie
@PadreZAKI ja otworzyłem paczkę z gwarantowaną kartą drużyny sezonu społeczności a trafiłem kartę sezonu momenty ito
Wiadomość 2 z 6 (325 wyświetleń)

Dot.: Błędna zawartość paczki z gwarantowanym tots społeczności fifa 23

★★★★★ Newbie

Ja trafiłem kartę tots moments tego lo z Borussii m 

Wiadomość 3 z 6 (319 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Błędna zawartość paczki z gwarantowanym tots społeczności fifa 23

Hero
@PadreZAKI Problem jest już znany i na dniach zostanie przyznana druga paczka ale już tylko z kartą TOTS do trafienia.

CCP Hero Banner - Blue.png

Wiadomość 4 z 6 (311 wyświetleń)

Dot.: Błędna zawartość paczki z gwarantowanym tots społeczności fifa 23

★ Novice

Ja otworzyłem paczkę i trafiłem tego śo z USA historię tots 

Wiadomość 5 z 6 (279 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Błędna zawartość paczki z gwarantowanym tots społeczności fifa 23

★★★★★ Newbie

Ten sam problem otworzyłem paczkę z Gwarantowanym TOTS Społeczności i trafiłem kartę moments Bensebaini Xbox One

Wiadomość 6 z 6 (233 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA