Błąd zadania tygodniowego

autor: artezkoks
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dot.: Błąd zadania tygodniowego - strzel gola Holendrem w 3 różnych wygranych

★ Novice
Spoiler
W przypadku innych zadań działało wyjście i wejście do futa a perfekcjonisty nie chce zaliczyc...
Wiadomość 31 z 81 (476 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Błąd zadania tygodniowego - strzel gola Holendrem w 3 różnych wygranych

[ Edytowane ]
★★★ Newbie

Ja też mam problem, że zrobiłem wszystkie zadania, a nie zalicza mi zadania perfekcjonista. Boję się że zaraz wejdzie nowe zadania, a tamto pójdzie w niepamięć.

Wiadomość 32 z 81 (466 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Błąd zadania tygodniowego - strzel gola Holendrem w 3 różnych wygranych

★★★ Newbie

Też mam ten sam błąd. Brak zaliczenia zadania perfekcjonista.

Wiadomość 33 z 81 (460 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Zadania tygodniowe FIFA

★★★ Newbie

Mam to samo. EA co jest grane? 

Wiadomość 34 z 81 (459 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Błąd zadania tygodniowego - strzel gola Holendrem w 3 różnych wygranych

★ Novice

Wszystkie zadania zaliczone oprócz perfekcjonisty. Platforma PS4. Od dnia wczorajszego resetuje FUTa ale to nie pomaga. EA chyba zrobiło nas na szaro z paczką wartości 100k. 

Wiadomość 35 z 81 (451 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Błąd zadania tygodniowego - strzel gola Holendrem w 3 różnych wygranych

★★★ Newbie

Ja wczoraj strzeliłem Holdendrem 3 bramke, i nic nie zaliczyło, wyszedłem i wszedłem do FUT i wszystko ok. 

 

Tylko problem w tym że to było ostatnie zadanie do zaliczenia i po tym nic więcej się nie dzieje.. Zadania zrobione 6/6 a pokazuje mi że 5/6 ... 

 

Ciekawe jak to rozwiążą ponieważ jutro po 19 zadania się zresetują i będzie * zbita jak to wszystko pójdzie sie walić...

 

Platforma Xbox ..

Wiadomość 36 z 81 (440 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Błąd zadania tygodniowego - strzel gola Holendrem w 3 różnych wygranych

★ Novice

Ha bardzo dużo zgłoszeń, znaczy wiedzą o co chodzi Standard smile

Wiadomość 37 z 81 (432 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Zadania tygodniowe FIFA

★★★ Newbie

No i Ja mam dokładnie ten sam problem, więc znów na koniec Fify jak w zeszłym roku zaczynają się problemy z grą... 

Wiadomość 38 z 81 (417 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Błąd zadania tygodniowego

Community Manager

Aktualizacja

 

Studio FIFA nadal pracuje nad rozwiązaniem problemu z niezaliczaniem zadań tygodniowych. Odpowiednie zespoły pracują nad rozwiązaniem przyczyny tych problemów.

 

Jeśli nie ukończyliście wszystkich zadań tygodniowych, możecie dalej nad nimi pracować (jeśli zadanie nie zaliczy się ponowne zalogowanie się do FUT powinno pomóc). 

 

W momencie rozwiązania problemu wszyscy Ci, którzy spełnili kryteria zaliczenia zadania "Perfekcjonista" otrzymają właściwe nagrody. 

Wiadomość 39 z 81 (406 wyświetleń)

perfekcjonista

★★★ Newbie

Produkt: FIFA 19
Platforma:Sony Playstation 4
W którym trybie miało to miejsce? Sezony
W jakim trybie? Sezon online
Jak często występuje ten problem? 100%
W jaki sposób możemy odtworzyć ten problem? Mam zrobiony zrzut ekranu oraz zdjęcie dokumentujące wykonanie wszystkich zadań tygodniowych i niezaliczenie zadania PERFEKCJONISTA
Co się dzieje? Najpierw niezaliczało mi meczów z zadania "Piłkarz "Wymiana FUT"". Dziś mecze zostały zaliczone i dostałem nagrodę za to zadanie jednak mam już wykonane wszystkie zadania tygodniowe więc powinienem mieć zaliczone zadanie "Perfekcjonista" jednak przy tym zadaniu mam dalej informację o wykonanych 5/6 zadaniach.
Co powinno się stać? Powinno zaliczyć mi wyzwanie tygodniowe

Nie zaliczyło mi zadania tygodniowe "Perfekcjonista" pomimo wykonania pozostałych zadan tygodniowych

Wiadomość 40 z 81 (361 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA