BRAK NAGRÓD ZA ZADANIE TYGODNIOWE!!!!

autor: MegaM82
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dot.: Błąd zadania tygodniowego

★★ Novice

Problem został rozwiązany, z tego tygodnia wszystko już zalicza. Mimo to nadal nie otrzymałem nagród za poprzednie wyzwania, dodam że ukończyłem wszystkie

Wiadomość 71 z 81 (553 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Zadania tygodniowe FIFA

★ Apprentice

EA już wpadło na pomysł jak rozwiązać problem? Bo mi również zadań tygodniowych nie zaliczało. Co z nagrodami? Czy jak w poprzednich przypadkach macie graczy głęboko w "poważaniu"?

Wiadomość 72 z 81 (515 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Zadania tygodniowe FIFA

[ Edytowane ]
★ Apprentice

No i gdzie nagrody? Długo będę czekał? [edytowane przez EA_Kuba]

Wiadomość 73 z 81 (490 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Błąd zadania tygodniowego

Community Manager

Otrzymałem potwierdzenie, że wszyscy Ci, którzy kwalifikowali się do otrzymania nagród za zadania tygodniowe - otrzymali je. Dziękuję wszystkim za cierpliwość w czasie gdy rozwiązywaliśmy ten problem i przykro mi z powodu wszelkich frustracji. 

Wiadomość 74 z 81 (482 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Błąd zadania tygodniowego

★ Apprentice
Chyba nie wszyscy, skoro nie dostałem. Tak trudno przeczytać ze zrozumieniem?
Wiadomość 75 z 81 (477 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

BRAK NAGRÓD ZA ZADANIE TYGODNIOWE!!!!

★ Apprentice

Produkt: FIFA 19
Platforma:Sony Playstation 4
W którym trybie miało to miejsce? FIFA Ultimate Team
W jakim trybie? Zadania
Czy możesz wskazać dzień (DD/MM/RRRR), w którym wystąpił błąd? 11/05/2019
O której godzinie wystąpił błąd? (GG:MM) 20:00
W jakiej strefie czasowej mieszkasz? ECT - GMT + 1:00
Jak często występuje ten problem? 100%
W jaki sposób możemy odtworzyć ten problem? Przeczytać setki zgłoszeń
Co się dzieje? Nie umiecie nic zrobić dobrze
Co powinno się stać? Oddajcie mi paczki

Nadal czekam na przyznanie nagród za zadania tygodniowe. Nie zaliczało mi niektórych zadań, mimo, że je wykonywałem. Czy ktoś z EA na tym forum potrafi robić cokolwiek poza edytowaniem postów? Macie jakieś umiejętności? Kompetencje? To już kolejny raz. Wcześniej nie zaliczało mi zadania ze strzelania bramek graczem EFL. Też oczywiście nikt do dzisiaj nie potrafił nic zrobić

Wiadomość 76 z 81 (478 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: BRAK NAGRÓD ZA ZADANIE TYGODNIOWE!!!!

[ Edytowane ]
★ Apprentice

@EA_Kuba odniesiesz się jakoś, czy nadal będziesz powielał farmazon, że nagrody zostały wszystkim rozdane?

Wiadomość 77 z 81 (443 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: BRAK NAGRÓD ZA ZADANIE TYGODNIOWE!!!!

★ Apprentice

@EA_Kuba  długo masz zamiar unikać tematu? Co Ty masz 15 lat? Nadal nie dostałem paczki. 

Wiadomość 78 z 81 (400 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Zadania tygodniowe FIFA

★★ Novice

Ja mialem to samo z poprzednim zadaniem tygodniowym tj. strzel 3 bramki totwem w wygranych meczach ciagle cialem 2/3 po zgloszeniu bledu mialo to byc naprawione dzis dowiedzialem sie ze skoro nie zrobilem zarania to nie dostane karty wymiany fut, nie pomogly tlumaczenia ze przeciez prz dalo dal dokonczyc co zglaszalem ss tez nie pomogly ea mnie wysiudalo i tyle

Wiadomość 79 z 81 (388 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Błąd zadania tygodniowego

Community Manager

Obrażanie mnie, lub jakiegokolwiek innego użytkownika forum nie spowoduje tego, że na Waszym koncie pojawi się nagroda. Jeśli uważacie, że nie otrzymaliście jakiejkolwiek zawartości możecie skontaktować się z nami bezpośrednio, aby upewnić się, że nagroda nie została przez Was pominięta. Nie mniej ani ja, ani konsultanci pracujący w pomocy technicznej nie mają możliwości dodawania nagród manualnie do konta. Nagrody były przyznawane bezpośrednio przez Studio FIFA. 

 

Przed kolejnym postem sugeruję przyjrzeć się regulaminowi forum.

Wiadomość 80 z 81 (394 wyświetleń)

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA