Dot.: Błąd z umiejętnością taktyczną Loby

autor: whateverforever
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Błąd z umiejętnością taktyczną Loby

★★★ Newbie

Produkt: Apex Legends
Platforma:PC
Podaj na jakiej platformie grasz? PC
Model karty Nvidia lub AMD NVIDIA GeForce GTX 1060 6GB
Podaj ilość pamięci RAM w GB 16
Jaki jest Twój tag gracza/PSN ID/nazwa konta EA? MrMolek01
Przekaż nam gamertag-i/PSN ID/publiczne ID EA Twoich członków drużyny, jeśli to możliwe.
Czy korzystasz z oprogramowania posiadającego nakładki? Nie
Którą Legendą grałeś/grałaś? (jeśli dotyczy) Loba
Których Legend używali członkowie Twojej drużyny? (jeśli dotyczy) Bangalore Mirage
Gdzie pojawił się problem? W meczu
W jakiej części mapy lub menu byłeś/byłaś? Jeśli nie pamiętasz dokładnej nazwy, opisz lokalizację, lub opisz co chciałeś/ chciałaśzrobić w menu. Okolice kondensatora
Co robiłeś/robiłaś kiedy pojawił się problem? Na przykład: Problem pojawił się podczas odradzania się na członku drużyny, podczas używania umiejętności, kiedy członek drużyny opuścił grę. podczas używania umiejętności
Czy członkowie Twojej drużyny również napotkali ten problem? Nie
Ile meczy pod rząd rozegrałeś/rozegrałaś zanim pojawił się problem? dzieje się to losowo
Kiedy to się stało (dd.mm.rr. gg.mm) 06,06,2020,21,30
Jak często występuje ten problem? 10% - 49%
Jak duży jest problem? Znaczny wpływ na rozgrywkę
Co się dzieje? Gdy używałem zdolności taktycznej Loby i chciałem ją przerwać żeby się szybciej przeteleportować, moja postać wyciągnęła broń i oddała strzał i umiejętność nie zadziałała. Od tego momentu ta umiejętność nie działa do końca gry. Mianowicie da się jej użyć ale nie działa teleportacja. Loba rzuca bransoletą ale po wylądowaniu nie ma animacji teleportu a my stoimy w miejscu z którego użyliśmy zdolności. Co znacząco utrudnia pozycjonowanie. W ciągu 2 dni stało się to jakieś 5 razy.
Co powinno się stać? Umiejętność powinna zadziałać normalnie i działać do końca gry
W jaki sposób możemy odtworzyć ten problem? Nie udało mi się tego odtworzyć na strzelnicy. Dzieje się to losowo ale nie wykluczone, że po prostu nie uwzględniłem jakiegoś czynnika.

Proszę o szybką naprawę bo to znacząco utrudnia rozgrywkę Lobą

Wiadomość 1 z 6 (2 860 wyświetleń)

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Błąd z umiejętnością taktyczną Loby

Community Manager

W ostatniej aktualizacji został naprawiony błąd z umiejętnością taktyczną Loby Standard smile

Zobacz w watku

Wiadomość 5 z 6 (2 698 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Błąd z umiejętnością taktyczną Loby

Community Manager

Hej @MrMolek01 

 

Dzięki za Twoje zgłoszenie. Standard smile

 

Jeśli uda Ci się uchwycić ten błąd na filmiku - prześlij go nam. Również jeśli uda Ci się ustalić jaki czynnik powoduje, że błąd pojawia się w 100% - daj nam znać Standard smile

Wiadomość 2 z 6 (2 813 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Błąd z umiejętnością taktyczną Loby

★ Novice

Też mam problem z umiejętnością Loby, gdy chce się teleportować to według postaci nie jest to dobre miejsce to teleportacji mimo że podłoże jest płaskie w niczym nie przeszkadzające, gdy ten bug się zacznie to już nie da się go naprawić i muszę grać tak do końca gry...

Wiadomość 3 z 6 (2 740 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Błąd z umiejętnością taktyczną Loby

Community Manager

Hej @MacieQL @MrMolek01 

 

Wczoraj dyrektor kreatywny Jason McCord opisał dlaczego problem przez Was zgłoszony był tak trudny do rozwiązania:

 

Najważniejszą i najbardziej interesującą informacją z tego wątku będzie dla Was: 

 

Problem został już rozwiązany i aktualnie trwają testy w środowisku testowym gry. Standard smile W najbliższym czasie zostanie wydana aktualizacją usuwająca ten błąd Standard smile

Wiadomość 4 z 6 (2 725 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Błąd z umiejętnością taktyczną Loby

Community Manager

W ostatniej aktualizacji został naprawiony błąd z umiejętnością taktyczną Loby Standard smile

Wiadomość 5 z 6 (2 699 wyświetleń)

Dot.: Błąd z umiejętnością taktyczną Loby

★★★ Newbie

Więc jest dwa lata później, a ja mam w każdej grze z Lobbą problem... Gdzie ten fix? 
https://www.youtube.com/watch?v=iv8lgbh0Ls4 - zablokowana taktyczna mojej ulubionej postaci wygląda w ten sposób. W 100% meczy to mam.
Jeżeli nie jesteście w stanie naprawic lobby to dlaczego nie możecie zmienić jej umiejętności? Przecież ta postać jest niemożliwa do gry i wygrywania...

Wiadomość 6 z 6 (2 340 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem