Dot.: Błąd wyświetlania poziomu broni w MP

autor: pit37
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Błąd wyświetlania poziomu broni w MP

★★★★ Novice

Produkt: Mass Effect Andromeda
Platforma:PC
Jaką edycję gry posiadasz? Edycję Specjalną
Wersja pudełkowa czy Cyfrowa? Wersja cyfrowa
Opisz pokrótce napotkany błąd: Przy wyposażaniu postaci w dwie z moich broni, pokazany jest nieprawidłowy poziom tych broni.
Jak często występuje ten problem? 0% - 9%
Wybierz swój region Europa
Uruchom www.speedtest.net/pl Start - tester łącza i zamieść swoje wyniki: Pobieranie i Przesyłanie.
Jak nazywa się Twój dostawca internetu?
W jaki sposób możemy odtworzyć ten problem? Stało się, nie wiem jak.
Podaj model (nazwę) swojej karty graficznej - AMD/Nvidia
Podaj ilość pamięci RAM w GB.

Jestem juz przy końcu zbierania całej kolekcji ultrarzadkich broni. Podczas wyposażania mojej postaci w MP w bronie zauważyłem, że dwie z nich mają stanowczo za niski poziom. Mianowicie Pirania N7 (Wstrząs) i Soned (Wstrząs).

Gdy uzbrajam postać w te bronie, pokazywane jest, że są na poziomie I (Picture1, 2 i 3), podczas gdy już jakiś czas temu osiągneły poziom X, co pokazane jest w Prestiż/Kolekcje (Picture4 i 5) oraz gdy przeglądam bronie swoje i towarzyszy w lobby (Picture6). Inni gracze w lobby również widzą, że są to bronie na poziomie 10.

Wiadomość 1 z 3 (539 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Błąd wyświetlania poziomu broni w MP

★★★★ Novice

Reszta zdjęć.

Wiadomość 2 z 3 (538 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Błąd wyświetlania poziomu broni w MP

★★★★ Novice

Witam, mam pytanie odnośnie broni w multi czy jest różnica w parametrach np. M-8 Mściciel wyssanie na poziomie 1 a 2 lub 3 bo u mnie nie widzę poprawy np. wagi czy obrażeń

Piotr

Wiadomość 3 z 3 (525 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem