Dot.: Błąd podczas uruchamiania gry (#0000000Dh)

autor: grzes199o
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Błąd podczas uruchamiania gry (#0000000Dh)

★ Novice

Produkt: Apex Legends
Platforma:PC
Podaj na jakiej platformie grasz? PC
Model karty Nvidia lub AMD Nvidia GTX 970
Podaj ilość pamięci RAM w GB 16
Jaki jest Twój tag gracza/PSN ID/nazwa konta EA? grzes199o
Przekaż nam gamertag-i/PSN ID/publiczne ID EA Twoich członków drużyny, jeśli to możliwe.
Którą Legendą grałeś/grałaś? (jeśli dotyczy)
Których Legend używali członkowie Twojej drużyny? (jeśli dotyczy)
Gdzie pojawił się problem? W lobby (poczekalnia przed meczem)
W jakiej części mapy lub menu byłeś/byłaś? Jeśli nie pamiętasz dokładnej nazwy, opisz lokalizację, lub opisz co chciałeś/ chciałaśzrobić w menu. W momencie wystąpienia błędu byłem na pulpicie, gra się w ogóle nie włącza.
Co robiłeś/robiłaś kiedy pojawił się problem? Na przykład: Problem pojawił się podczas odradzania się na członku drużyny, podczas używania umiejętności, kiedy członek drużyny opuścił grę. Próbowałem uruchomić grę.
Czy członkowie Twojej drużyny również napotkali ten problem? Nie
Ile meczy pod rząd rozegrałeś/rozegrałaś zanim pojawił się problem? 0
Kiedy to się stało (dd.mm.rr. gg.mm) 16.03.19.14:00
Jak często występuje ten problem? 100%
Jak duży jest problem? Znaczny wpływ na rozgrywkę
Co się dzieje? Podczas uruchamiania gry pojawia się błąd: Game Security Violation (#0000000Dh) Błąd pojawia się przy każdej próbie uruchomienia gry. Przez ten błąd jak na razie nie udało mi się jeszcze zagrać w tą grę.
Co powinno się stać? Powinna uruchomić się gra.
W jaki sposób możemy odtworzyć ten problem? Nie wiem, u mnie pojawia się za każdym razem od zainstalowania gry.

Przez błąd widoczny na załączonym zrzucie w ogóle nie mogę uruchomić gry.

Wiadomość 1 z 3 (655 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Błąd podczas uruchamiania gry (#0000000Dh)

Community Manager

Hej @grzes199o

 

Dziękuję za Twoje zgłoszenie. 

 

W pliku DxDiag zauważyłem: 

 

Podpis problemu:
P1: RGBFusion.exe
P4: KERNELBASE.dll

Błąd, który zgłosiłeś w innych przypadkach powodowany był przez program kontrolujący podświetlenie podzespołów komputera (lightingservices.exe - odpowiednik RBGFusion dla płyt głównych Asus). 

 

Przed uruchomieniem gry zakończ wyżej wymieniony proces z poziomu menedżera zadań (RBGFusion.exe) i uruchom grę. Możesz również uruchomić komputer w trybie czystego rozruchu

 

Dodatkowo z racji wywołanej biblioteki KERNELBASE, sugerowałbym skorzystać z kontrolera plików systemowych, aby sprawdzić spójność systemu operacyjnego. 

 

Daj znać czy udało Ci się rozwiązać problem Standard smile

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 3 (627 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Błąd podczas uruchamiania gry (#0000000Dh)

Community Manager

Hej @grzes199o

 

Dziękuję za Twoje zgłoszenie. 

 

W pliku DxDiag zauważyłem: 

 

Podpis problemu:
P1: RGBFusion.exe
P4: KERNELBASE.dll

Błąd, który zgłosiłeś w innych przypadkach powodowany był przez program kontrolujący podświetlenie podzespołów komputera (lightingservices.exe - odpowiednik RBGFusion dla płyt głównych Asus). 

 

Przed uruchomieniem gry zakończ wyżej wymieniony proces z poziomu menedżera zadań (RBGFusion.exe) i uruchom grę. Możesz również uruchomić komputer w trybie czystego rozruchu

 

Dodatkowo z racji wywołanej biblioteki KERNELBASE, sugerowałbym skorzystać z kontrolera plików systemowych, aby sprawdzić spójność systemu operacyjnego. 

 

Daj znać czy udało Ci się rozwiązać problem Standard smile

Wiadomość 2 z 3 (628 wyświetleń)

Dot.: Błąd podczas uruchamiania gry (#0000000Dh)

★ Novice
Wyłączenie RGBFusion.exe rozwiązało problem, jednak w dalszym ciągu nie mogę zrozumieć w czym może przeszkadzać sterownik odpowiadający za sterowanie podświetleniem na płycie głównej.
Wiadomość 3 z 3 (612 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem