Dot.: Błąd krytyczny - brak możliwości kontynuacji rozgrywki

autor: puncer666
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Błąd krytyczny - brak możliwości kontynuacji rozgrywki

★★★ Newbie

Produkt: Mass Effect Andromeda
Platforma:PC
Jaką edycję gry posiadasz? Edycja Standardowa
Wersja pudełkowa czy Cyfrowa? Uruchamiana/Instalawona z płyty
Opisz pokrótce napotkany błąd: Witam, chciałbym zgłosić błąd gry który uniemożliwia dalszą rozgrywkę. Nie jest to błąd misji pobocznej czy braku możliwości podniesienia przedmiotu... Mianowicie po wylądowaniu na planecie (asteroida?) H-047c. i wykonaniu na niej wszystkich misji nie można wrócić na statek TEMPTEST, ponieważ nie można opuścić nomada z powodu radioaktywnej atmosfery. Co za tym idzie? nie mogę opuścić planety bo droga prowadzi przez TEMPEST. Próbowałem wysiadać przy stacjach które lądowały na planecie, ale również jest to ZAKAZNE. Proszę o pomoc w rozwiązaniu problemu. PS. Nie używałem wulgaryzmów tylko dla tego że mógłbym zostać zbanowany, ale naprawdę jestem zawiedziony i rozczarowany w jakiej formie gra przez EA została wypuszczona. Zgłaszając inny bug przez formularz na stronie EA nie dostałem żadnej odpowiedzi, chociaż po zalogowaniu się wyskakuje komunikat " PROBLEM ROZWIĄZANY" - fantastycznie, gratulacje. Na szczęście bug misji na planecie VOELD "zneutralizuj sygnal" nie jest krytyczny, a o nim po tym wszystkim już nie chce mi się pisać ponownie. Pozdrawiam, Karol
Jak często występuje ten problem? 100%
Wybierz swój region
Uruchom www.speedtest.net/pl Start - tester łącza i zamieść swoje wyniki: Pobieranie i Przesyłanie.
Jak nazywa się Twój dostawca internetu?
W jaki sposób możemy odtworzyć ten problem? Lądowanie na planecie H-047c i próba powrotu.
Podaj model (nazwę) swojej karty graficznej - AMD/Nvidia nvidia gtx 960m
Podaj ilość pamięci RAM w GB. 8

Witam, chciałbym zgłosić błąd gry który uniemożliwia dalszą rozgrywkę. Nie jest to błąd misji pobocznej czy braku możliwości podniesienia przedmiotu... Mianowicie po wylądowaniu na planecie (asteroida?) H-047c. i wykonaniu na niej wszystkich misji nie można wrócić na statek TEMPTEST, ponieważ nie można opuścić nomada z powodu radioaktywnej atmosfery. Co za tym idzie? nie mogę opuścić planety bo droga prowadzi przez TEMPEST. Próbowałem wysiadać przy stacjach które lądowały na planecie, ale również jest to ZAKAZNE. Proszę o pomoc w rozwiązaniu problemu. PS. Nie używałem wulgaryzmów tylko dla tego że mógłbym zostać zbanowany, ale naprawdę jestem zawiedziony i rozczarowany w jakiej formie gra przez EA została wypuszczona. Zgłaszając inny bug przez formularz na stronie EA nie dostałem żadnej odpowiedzi, chociaż po zalogowaniu się wyskakuje komunikat " PROBLEM ROZWIĄZANY" - fantastycznie, gratulacje. Na szczęście bug misji na planecie VOELD "zneutralizuj sygnal" nie jest krytyczny, a o nim po tym wszystkim już nie chce mi się pisać ponownie. Pozdrawiam, Karol

Wiadomość 1 z 8 (1 196 wyświetleń)

Dot.: Błąd krytyczny - brak możliwości kontynuacji rozgrywki

Community Manager (retired)

Witaj @stao88ea

 

Akurat H-047c jest chyba moją ulubioną lokacją w całej grze, bo to jedyne miejsce gdzie można naprawdę wyszaleć się w Nomadzie. Ale rzeczywiście, opuszczenie pojazdu poza wyznaczonymi miejscami jest tam zakazane.

 

Jednak grając na PC możesz (domyślnie) przytrzymać klawisz T, aby powrócić na Tempest, będąc w Nomadzie.

 

Czy wypróbowałeś już tę opcję? Standard smile

Wiadomość 2 z 8 (1 179 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Błąd krytyczny - brak możliwości kontynuacji rozgrywki

★★★ Newbie

Próbowałem metody szybkiego powrotu. 
Zadziałała ona dopiero po przywróceniu ustawień domyślnych. 

Ustawiając ponownie własne skróty i powrót na asteroide problem nie występuje. 
Więc może coś nie tak jest przy zmianie układu skrótu klawiszowych. 

Wiadomość 3 z 8 (1 174 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Błąd krytyczny - brak możliwości kontynuacji rozgrywki

Community Manager (retired)

@stao88ea

 

Podsumowując... Ostatecznie udało Ci się opuścić H-047c przy użyciu szybkiego powrotu, jednak opcja ta nie działała dopóki nie zresetowałeś ustawień sterowania Thinking

 

Czy mógłbyś potwierdzić czy po przywróceniu ustawień domyślnych i ponownym dostosowaniu klawiszy, możesz użyć opcji szybkiego powrotu z Nomada bezpośrednio na Tempest?

Wiadomość 4 z 8 (1 168 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Błąd krytyczny - brak możliwości kontynuacji rozgrywki

★★★ Newbie

Witam,

mam taki sam problem, próbowałem chyba już wszystkich metod.
Absolutny brak reakcji gdy wciskam przycisk odpowiadający za Ewakuację
nawet po przywróceniu ustawień domyślnych.

Wiadomość 5 z 8 (943 wyświetleń)

Dot.: Błąd krytyczny - brak możliwości kontynuacji rozgrywki

★★★ Newbie
czekam na jakąś pomoc w tek kwestii, jest może jakaś łatka na to?
Wiadomość 6 z 8 (931 wyświetleń)

Dot.: Błąd krytyczny - brak możliwości kontynuacji rozgrywki

★★★ Newbie

I tak oto EA olało temat a pieniądze wydane na grę okazały się wywalone w błoto.

Wiadomość 7 z 8 (927 wyświetleń)

Dot.: Błąd krytyczny - brak możliwości kontynuacji rozgrywki

★★★★★ Newbie

Też próbowałem wszystkiego. Udało się !!! Trzeba wjechać pojazdem do jednej z tych głębokich rozpadlin i gdy pojazd spada w dół przyciskać dłużej przycisk - T

Wiadomość 8 z 8 (699 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem