Błąd gry po czym zniknęły pieniądze i poziom RP

autor: Felix1295
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Błąd gry po czym zniknęły pieniądze i poziom RP

★★★ Newbie

Produkt: Need for Speed Heat
Platforma:Microsoft XBOX One
Opisz pokrótce napotkany błąd: Przed błędem gdy jak goniła mnie policja miałem bodajże 22 poziom reputacji plus trochę punktów do następnej Blisko 26 poziomu oraz ponad 200tys pieniędzy gdy wyłączyłem grę bo nie dało się nic zrobić i włączyłem ja spowrotem mam 21 poziom RP oraz 788 pieniędzy. Co teraz?
Jakiego samochodu używałeś/używałaś? Bmw e92 m3
Czy posiadany przez Ciebie samochód był stworzony przez Ciebie czy pobrany z aut stworzonych przez społeczność w grze? Własne projekty
Jaki był ostatni wyścig w którym brałeś/brałaś udział? Enterprise w nocy po czym pościg policji
Czy był to wyścig w dzień czy w nocy? Wyścig w nocy
Jak często występuje ten problem? 0% - 9%
W jaki sposób możemy odtworzyć ten problem? Nie wiem
Co się dzieje? Przed błędem gdy jak goniła mnie policja miałem bodajże 22 poziom reputacji plus trochę punktów do następnej Blisko 26 poziomu oraz ponad 200tys pieniędzy gdy wyłączyłem grę bo nie dało się nic zrobić i włączyłem ja spowrotem mam 21 poziom RP oraz 788 pieniędzy. Co teraz?
Jakiego rezultatu oczekujesz? Najlepiej powrotu na moje konto w grze utraconych pieniędzy i RP spowodowanych błędem gry

-.-

Wiadomość 1 z 1 (777 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem