Błąd draft nie zaliczyło zadania

autor: kubicv10
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Błąd draft nie zaliczyło zadania

★ Novice

Produkt: FIFA 23
Platforma:PC
Podaj na jakiej platformie grasz? PC
Model karty Nvidia lub AMD GTX 1660
Podaj ilość pamięci RAM w GB 16
Jak brzmi Twój gamertag/PSN ID? kubicv10
Czy problem pojawia się tylko przy włączonej rozgrywce międzyplatformowej? Tak
W którym trybie miało to miejsce? FIFA Ultimate Team
W jakim trybie? Draft dla jednego gracza
Czy możesz wskazać dzień (DD/MM/RRRR), w którym wystąpił błąd? 07.02.2023
O której godzinie wystąpił błąd? (GG:MM) 18:50
W jakiej strefie czasowej mieszkasz? ECT - GMT + 1:00
Jak często występuje ten problem? 0% - 9%
W jaki sposób możemy odtworzyć ten problem? Mieć 9/10 rozegranych meczy w fut draft dla jednego gracza. Odpalić mecz w drafcie i scrashować grę. Zaliczylo perzegraną (walkowera- 0:3 ) ale nie zaliczyo zadania. (zad. rozegraj 10 meczów w FUT draft)
Co się dzieje? Podczas rozgrywania meczy fut draft dla jednego gracza robiłem zadanie "Rozegraj 10 meczów fut draft) aby otrzymać kartę bohatera DUDKA. W zadaniu miałem 9/10 . Włączyłem draft wygrałem mecz. teoretycznie już powinienem mieć kartę,. Chcialem dokończyć draft i w drugim meczu przy prowadzenniu SCRASHOWAŁO mi grę. Po ponownym wejściu . Zaliczyło mi przegraną (walkower 0:3) Mój bilans w drarfcie zmienił się z 9/1 na 8/2. Czyli zaliczyło, źle ale zaliczyło . 10 meczy rozegranych. Podczas odbioru karty zadanie nie zostało zaliczone nadal mam bilans 9/10 ......
Co powinno się stać? Powinno zaliczyć mecz jako przegrany i powinienem dostać nagrodę. Mecz zaliczyło a nagrody brak.

hmmmmm

Wiadomość 1 z 1 (192 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA