Bf5

autor: DeathSoul2002
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

★★★ Newbie

Witam, mam problem gdyż za zrobione zadań żelazna skora nie dostałem czołgu :/ czym to może być spowodowane?

Wiadomość 1 z 6 (650 wyświetleń)
★ Novice

Mam ten sam problem. Pokazuje że czołg jest dostarczony do ładunków a nie można go wybrać. Dodatkowo zauważyłem że ostatnie zadanie pancerna pięść wczoraj miało 20 wrogów do zabicia dziś ma 5 wczoraj zadania nie skończyłem miałem 13 zabójstw dziś odpalam grę i taka zmiana. Platforma PS4pro

Wiadomość 2 z 6 (637 wyświetleń)
★ Apprentice

Pewnie zmniejszając wymagania zadania zbugowali je, to wydaje się takie normalne chcą coś polepszyć a wychodzi jak zwykle …. jak znam życie to błąd znany i należy czekać na kolejną łatkę . eh . U mnie to samo czołg odblokowany dostarczony do ładunków i zaginą im chyba w transporcie. 

Wiadomość 3 z 6 (627 wyświetleń)
★★ Novice

platforma pc ostatnie zadanie na czolg zabic 13 wczoraj chcialem dokonczyc patrze z 20 zrobilo sie 5 wszystko zaliczone caly teart wojny zrobiony pd uznane czolgu brak zeby nie bylo ze wogole go nie dostaniemy

Wiadomość 4 z 6 (623 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo
★ Novice

NO podobnie zaliczyło mi zadanie po aktualizacji a miałem około 17, a czołg się niepojawił w ładunkach. wWszwedłem więc na runde i dobiłem kolejne 3 do 20 z poprzedniej wersji no i zaliczyło zadanie pojawiła się ikonka ze stug.III ..... a w  ładunkach i "garażu" pusto.

DICE...... again

 Pomijam fakt  żę zadania "zadaj 100p uszkodzeń pojazdom nieginąc ..." wogóle niezalicza.... uwaliłem Tygrysa i nic, Pkf IV nic Dobiłem Churchila nic, Walentyne nic, raz strzeliłem z pancerfausta do Transportera i BINGO ze 120 Hp zaliczyło 12... no żesz ty...

Z pozdrowieniami do betatesterów.

Wiadomość 5 z 6 (616 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo
★ Novice

Czołg wczoraj pojawił się wczoraj znikąd w mojej kompanii. 

 

Wiadomość 6 z 6 (595 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem