Ban i brak odpowiedzi od suportu

autor: Sakor0s
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Ban i brak odpowiedzi od suportu

★ Novice

Produkt: Apex Legends
Platforma:Steam-PC
Podaj na jakiej platformie grasz? PC
Model karty Nvidia lub AMD Nvidia
Podaj ilość pamięci RAM w GB 32
Jaki jest Twój tag gracza/PSN ID/nazwa konta EA? sakor0s
Przekaż nam gamertag-i/PSN ID/publiczne ID EA Twoich członków drużyny, jeśli to możliwe.
Czy korzystasz z oprogramowania posiadającego nakładki? Tak
Jeśli tak to wymień z jakich programów korzystasz. discord etc nieszkodliwe
Czy po wyłączeniu tego oprogramowania odnotowywujesz jakiś efekt? Nie
Którą Legendą grałeś/grałaś? (jeśli dotyczy)
Których Legend używali członkowie Twojej drużyny? (jeśli dotyczy)
Gdzie pojawił się problem? W meczu
W jakiej części mapy lub menu byłeś/byłaś? Jeśli nie pamiętasz dokładnej nazwy, opisz lokalizację, lub opisz co chciałeś/ chciałaśzrobić w menu. menu
Co robiłeś/robiłaś kiedy pojawił się problem? Na przykład: Problem pojawił się podczas odradzania się na członku drużyny, podczas używania umiejętności, kiedy członek drużyny opuścił grę. nie mogę nic z tym zrobić
Czy członkowie Twojej drużyny również napotkali ten problem? Nie
Ile meczy pod rząd rozegrałeś/rozegrałaś zanim pojawił się problem? 5
Kiedy to się stało (dd.mm.rr. gg.mm) 5.11.2020 17:00 +1 UTC
Jak często występuje ten problem? 100%
Jak duży jest problem? Znaczny wpływ na rozgrywkę
Co się dzieje? ban i brak objaśnień
Co powinno się stać? powinienem móc normalnie móc dołączyć się do gry/unban
W jaki sposób możemy odtworzyć ten problem? nie wiem

Po raz 2 piszę tutaj jak i prywatnie do suportu ea ale najwidoczniej nikt się tym nie przejmie dlatego próbuję do skutku dostałem "bana" dnia 5/11/2020 1 dnia nowego sezonu nie wiedziałem o co chodzi dopiero następnego dnia dostałem wiadomość e-mail w której zarzucono mi używania exploitów/cheatów pomimo nie używania więc się chciałem odwołać od bana lub dostać wiadomość z informacją co takiego DOKŁADNIE zrobiłem że podpięli to jako któryś z tych punktów i nie nikt z ludzi z którymi grałem nie dostał też tego bana (nie używałem ale kto mi uwierzy) na main koncie gdzie wydałem trochę grosza i spędziłem czas tam kochane kd 0.66 przy 1480 grach i 46 winach (tak nie jestem idealny) więc napisałem do suportu ale po 72 godzinach nadal nie dostałem żadnej odpowiedzi pomimo tego czasu dzisiaj znów napisałem i do suportu i na forum do was z nadzieją, że dostanę jakąś pomoc lub uda mi się trochę rabanu i to nagłośnię żeby dostać odpowiedź z wyjaśnieniem czemu za co i po co (kogo ja okłamuję i tak pewnie nikt się nie przejmie mną i  nie przeczyta)

Wiadomość 1 z 1 (280 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem