Dot.: BRAK NAGRÓD ZA FUT BIRTHDAY SBC

autor: EA_Kuba
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

BRAK NAGRÓD ZA FUT BIRTHDAY SBC

★ Novice

Produkt: FIFA 18
Platforma:Sony Playstation 4
W którym trybie miało to miejsce? FIFA Ultimate Team
W jakim trybie? Wyzwania budowania składu
Czy możesz wskazać dzień (DD/MM/RRRR), w którym wystąpił błąd? 25/03/18
O której godzinie wystąpił błąd? (GG:MM) 19.00
W jakiej strefie czasowej mieszkasz? GMT (UTC)
Jak często występuje ten problem? 100%
W jaki sposób możemy odtworzyć ten problem? .
Co się dzieje? .
Co powinno się stać? ,

Jak w temacie.

 

Problem dotyczy nieotrzymania nagrody. W moim przypadku sprawa dotyczy nagrody za wykonanie wszystkich dziennych SBC podczas Urodzin FUT. Ponieważ minęło sporo czasu od końca eventu postanowiłem skontaktować się z EA. Miły Pan kontaktował się z kimś wyżej z EA, zadano mi szereg pytań na temat tego kiedy wykonałem SBC, jakie to były SBC itd. Otrzymałem odpowiedź - UWAGA - że za późno się skontaktowałem z problemem by móc oczekiwać nagrody za wykonane zadania (śmiech). Dodam, że nie tylko ja mam taki sam problem, moich kilku znajomych również nie otrzymało nagrody za wykonanie określonej ilości wyzwań podczas Urodzin FUT. Czy ktoś z Was miał podobny problem? Zapytałem więc co może EA mi zaproponować za to, że nie dostałem nagrody. Dostałem odpowiedź, że nie mają mi nic do zaoferowania. W taki oto sposób EA okradło mnie z paczki za 125k. Pozdrawiam.

Wiadomość 1 z 2 (245 wyświetleń)

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: BRAK NAGRÓD ZA FUT BIRTHDAY SBC

Community Manager

Hej @niekupujkobiecie

 

W tym roku nie było nagród przyznawanych za wykonanie dziennych SBC podczas urodzin FUT, jak to miało miejsce w zeszłym roku. 

 

Urodziny FUT 2018 - Informacje

Urodziny FUT 2017 - Informacje

 

 

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 2 (316 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: BRAK NAGRÓD ZA FUT BIRTHDAY SBC

Community Manager

Hej @niekupujkobiecie

 

W tym roku nie było nagród przyznawanych za wykonanie dziennych SBC podczas urodzin FUT, jak to miało miejsce w zeszłym roku. 

 

Urodziny FUT 2018 - Informacje

Urodziny FUT 2017 - Informacje

 

 

Wiadomość 2 z 2 (317 wyświetleń)

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA