BF V i jego 1000 bugów.

autor: PaweISqrK
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

BF V i jego 1000 bugów.

★★★ Newbie

Produkt: Battlefield V
Platforma:PC
Podaj na jakiej platformie grasz? PC
Model karty Nvidia lub AMD Zotac GTX 1060
Podaj ilość pamięci RAM w GB 8
W jakiej części gry pojawia się problem? Tryb dla wielu graczy
W jakim trybie? Desant
Wybierz swój region Europa
Na którym serwerze się to stało? Wszystkie
Kiedy to się stało (dd.mm.rr. gg.mm) Cały czas
Opisz pokrótce napotkany błąd: https://answers.ea.com/t5/Zglaszane-bledy/Problem-z-Ribeyrolles-1918-Mistrzostwo-III/m-p/7309266#M27 to samo co w tym wątku bez odpowiedzi, tylko inna platforma, błąd występuje na wszystkich trybach gry.
Jak często występuje ten problem? 100%
W jaki sposób możemy odtworzyć ten problem? Spróbować przejść zadanie, sami pomyślcie, to wy jesteście fachowcami. Płace za grę, i jeszcze mam pisać krok po kroku jak macie pracować?
Co się dzieje? Źle się dzieje.
Co powinno się stać? Powinno działać.

zakładam nowy temat, ponieważ istniejący już, pozostaje bez odpowiedzi od tygonia.

Wiadomość 1 z 2 (788 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: BF V i jego 1000 bugów.

★★★ Newbie
Pozwolisz że podepnę się pod Twój temat bo nie wiem czemu ale nie mogę założyć nowego tematu:

"Po ostatniej aktualizacji zauważyłem dwa błędy: 1. Podczas przeładowania ręcznej wyrzutni granatów żołnierz nie wrzuca nic do lufy - wydaje mi się że wcześniej było widać jak wsadza tam granat. 2. Ikonka pokazująca pozycję (stanie, kucanie, leżenie) zawiesza się (nie jest wyłączana) i w efekcie dubluje w przypadku gdy zginiemy w pozycji kucającej lub leżącej. Żeby ją zresetować należy się położyć i wstać. Dodam jeszcze że można by popracować nad obrażeniami zadanymi czołgami i wyrzutniami ręcznymi. Strasznie irytujące jest to że pocisk wybucha obok żołnierza (1, 2 metry) i nawet go nie rani." - Xbox one s.
Wiadomość 2 z 2 (487 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem