Dot.: Problem z wyzwaniami

autor: EA_Kuba
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dot.: Problem z wyzwaniami

★★★★ Novice
@ Problem też widze z czasem w grze. Ponieważ jest u mnie w grze 23:46 i wczorajszy dzien czyli 24.06. Moze to o to chodzi?
Wiadomość 11 z 24 (530 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: event

★★★★ Novice
@zdanoMASTER4679 To sie resetuje o bodajze o 11:00.
Wiadomość 12 z 24 (469 wyświetleń)

Dot.: event

★★★★★ Newbie

 


 


@Dajzel  napisał/a:
@zdanoMASTER4679To sie resetuje o bodajze o 11:00.

 

no powinno ale wczoraj.sie nie zresetowało

 


Wiadomość 13 z 24 (462 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z wyzwaniami

★★★★ Novice
U mnie też wystąpił ten problem, 24.06 miałem zadania i dzienne i eventowe z 23.06. Po 11tej 25.06 czyli w dobę zadań z 24go błąd ciągle występuje.
Wiadomość 14 z 24 (506 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo
Highlighted

Dot.: Problem z wyzwaniami

[ Edytowane ]
Community Manager

Cześć wszystkim! 

 

Informacje na temat tego błędu zostały przekazane do Respawn, odpowiednie zespoły pracują nad rozwiązaniem tego problemu w możliwie najkrótszym czasie. Jeśli pojawią się dodatkowe informacje na temat rozwiązania tego problemu - dam Wam znać. Standard smile 

 

Oznaczę moją odpowiedź jako rozwiązanie dla lepszej widoczności - nie oznacza to że problem został rozwiązany.


Połączyłem kilka wątków związanych z tym problemem w jeden.


Aktualizacja 26/06

 

Wczoraj w nocy została wydana aktualizacja, która między innymi rozwiązuje problem z właściwym naliczaniem zadań Standard smile. Dziękujemy wszystkim za cierpliwość w czasie kiedy problem był rozwiązywany Standard smile

 

Wiadomość 15 z 24 (1 245 wyświetleń)

Dot.: Problem z wyzwaniami

★★★★ Novice
@EA_Kuba Czekamy!
Wiadomość 16 z 24 (482 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z wyzwaniami

★ Novice
@EA_Kuba Na wszystkich platformach będzie błąd naprawiany?
Wiadomość 17 z 24 (427 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z wyzwaniami

★★★★ Novice
@EA_Kuba Czy w związku z tym, że przez, jak na razie, dwa dni nie mamy nowych zadań to czy możemy się spodziewać nazwijmy to rekompensaty np. w formie przedłużenia eventu o te kilka dni? Czy po naprawieniu tego błędu (oby jak najszybciej Disappointed ) terminy będą takie jakby ten błąd nie wystąpił.

ps. Nie wiem czy to błąd ale zbierałem skrzynie z wydarzenia loby regularnie codziennie zostały mi chyba dwie czy trzy do zebrania i wczoraj wraz z pojawieniem się problemu z tego tematu pokazało mi (24.06), że kolejną skrzynię będę mógł odebrać za 90 godzin (aktualnie 25.06 jakieś 60 chyba)
Wiadomość 18 z 24 (417 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Apex Legends - Problem z wyzwaniami codziennymi, nie odświeżają się po 24h

★★★ Novice

Słuchajcie u mnie już problem zażegnany - misje się odnowiły i można normalnie grac, ale event nie został przedłużony Frown

Wiadomość 19 z 24 (387 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Apex Legends - Problem z wyzwaniami codziennymi, nie odświeżają się po 24h

★★★★ Novice
@Wolmeen tak samo z siebie czy jakas aktualizacja?
Wiadomość 20 z 24 (379 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem