Misje dzienne oraz Zaginione Skarby

autor: PolskiOpon
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Apex Legends - Problem z wyzwaniami codziennymi, nie odświeżają się po 24h

[ Edytowane ]
★★★★ Novice

Produkt: Apex Legends
Platforma:PC
Podaj na jakiej platformie grasz? PC
Model karty Nvidia lub AMD Readeon VEGA 8
Podaj ilość pamięci RAM w GB 8GB
Jaki jest Twój tag gracza/PSN ID/nazwa konta EA? xxxKOKAINAxxx
Przekaż nam gamertag-i/PSN ID/publiczne ID EA Twoich członków drużyny, jeśli to możliwe.
Czy korzystasz z oprogramowania posiadającego nakładki? Nie
Którą Legendą grałeś/grałaś? (jeśli dotyczy)
Których Legend używali członkowie Twojej drużyny? (jeśli dotyczy)
Gdzie pojawił się problem? W lobby (poczekalnia przed meczem)
W jakiej części mapy lub menu byłeś/byłaś? Jeśli nie pamiętasz dokładnej nazwy, opisz lokalizację, lub opisz co chciałeś/ chciałaśzrobić w menu. wszedłem do gry
Co robiłeś/robiłaś kiedy pojawił się problem? Na przykład: Problem pojawił się podczas odradzania się na członku drużyny, podczas używania umiejętności, kiedy członek drużyny opuścił grę. odpałem gre i problem był. Tzn całty czas jest.
Czy członkowie Twojej drużyny również napotkali ten problem? Nie
Ile meczy pod rząd rozegrałeś/rozegrałaś zanim pojawił się problem? grałem wczoraj i było ok
Kiedy to się stało (dd.mm.rr. gg.mm) 24.06.2020
Jak często występuje ten problem? 100%
Jak duży jest problem? Znaczny wpływ na rozgrywkę
Co się dzieje? Cześć. mam problem ponieważ, nie ładuja mi sie nowe wyzwania eventowe jak i codzienne. Czyli mam tak jak wczoraj zakonczylem gre a o 12.00 powinno sie to zresetować. Znajomym sie zresetowało u mnie jest tak ze nic nie moge dalej robić.
Co powinno się stać? Powinny sie odnowic wyzwania
W jaki sposób możemy odtworzyć ten problem? nie wiemStandard smile u mnie tak jest za kazdym razem jak wejde do gry. probowalem naprawic gre i aktualizowac, nic nie daje.

Produkt: Apex Legends
Platforma:PC
Podaj na jakiej platformie grasz? PC
Model karty Nvidia lub AMD Radeon Vega8
Podaj ilość pamięci RAM w GB 8gb
Jaki jest Twój tag gracza/PSN ID/nazwa konta EA? xxxKOKAINAxxx
Przekaż nam gamertag-i/PSN ID/publiczne ID EA Twoich członków drużyny, jeśli to możliwe.
Czy korzystasz z oprogramowania posiadającego nakładki? Nie
Którą Legendą grałeś/grałaś? (jeśli dotyczy)
Których Legend używali członkowie Twojej drużyny? (jeśli dotyczy)
Gdzie pojawił się problem? W lobby (poczekalnia przed meczem)
W jakiej części mapy lub menu byłeś/byłaś? Jeśli nie pamiętasz dokładnej nazwy, opisz lokalizację, lub opisz co chciałeś/ chciałaśzrobić w menu. nic nie robiłem
Co robiłeś/robiłaś kiedy pojawił się problem? Na przykład: Problem pojawił się podczas odradzania się na członku drużyny, podczas używania umiejętności, kiedy członek drużyny opuścił grę. Nic nie robilem, wszedłem poprostu do gry
Czy członkowie Twojej drużyny również napotkali ten problem? Nie
Ile meczy pod rząd rozegrałeś/rozegrałaś zanim pojawił się problem? grałem wczoraj i było ok.
Kiedy to się stało (dd.mm.rr. gg.mm) 24,06,2020
Jak często występuje ten problem? 100%
Jak duży jest problem? Znaczny wpływ na rozgrywkę
Co się dzieje? Cześć, Mam problem, ponieważ nie oddawaja mi sie wyzwania z nowego eventu jak i wyzwania codzienne, np codzienne pokazuje mi sie ze odnowią się za 5 dni... Zawsze bylo po 24 godzinach, gadalem ze znajomymi u nich jest wszystko ok.
Co powinno się stać? Powinno się odblokować o 12.00 na nowe
W jaki sposób możemy odtworzyć ten problem? Nie wiem Standard smile U mnie sie tak dzieje. Próbowałem naprawić gre lecz nic to nie daje.

Wiadomość 1 z 24 (851 wyświetleń)

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Problem z wyzwaniami

[ Edytowane ]
Community Manager

Cześć wszystkim! 

 

Informacje na temat tego błędu zostały przekazane do Respawn, odpowiednie zespoły pracują nad rozwiązaniem tego problemu w możliwie najkrótszym czasie. Jeśli pojawią się dodatkowe informacje na temat rozwiązania tego problemu - dam Wam znać. Standard smile 

 

Oznaczę moją odpowiedź jako rozwiązanie dla lepszej widoczności - nie oznacza to że problem został rozwiązany.


Połączyłem kilka wątków związanych z tym problemem w jeden.


Aktualizacja 26/06

 

Wczoraj w nocy została wydana aktualizacja, która między innymi rozwiązuje problem z właściwym naliczaniem zadań Standard smile. Dziękujemy wszystkim za cierpliwość w czasie kiedy problem był rozwiązywany Standard smile

 

Zobacz w watku

Wiadomość 15 z 24 (1 128 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Problem z wyzwaniami

★★ Novice

Produkt: Apex Legends
Platforma:Microsoft XBOX One
Podaj na jakiej platformie grasz? Microsoft Xbox One S
Jaki jest Twój tag gracza/PSN ID/nazwa konta EA? Ghouzzzz
Przekaż nam gamertag-i/PSN ID/publiczne ID EA Twoich członków drużyny, jeśli to możliwe.
Czy korzystasz z oprogramowania posiadającego nakładki? Nie
Którą Legendą grałeś/grałaś? (jeśli dotyczy)
Których Legend używali członkowie Twojej drużyny? (jeśli dotyczy)
Gdzie pojawił się problem? W lobby (poczekalnia przed meczem)
W jakiej części mapy lub menu byłeś/byłaś? Jeśli nie pamiętasz dokładnej nazwy, opisz lokalizację, lub opisz co chciałeś/ chciałaśzrobić w menu. Wyzwania w menu
Co robiłeś/robiłaś kiedy pojawił się problem? Na przykład: Problem pojawił się podczas odradzania się na członku drużyny, podczas używania umiejętności, kiedy członek drużyny opuścił grę. Byłem w lobby
Czy członkowie Twojej drużyny również napotkali ten problem? Nie
Ile meczy pod rząd rozegrałeś/rozegrałaś zanim pojawił się problem? Niewiem
Kiedy to się stało (dd.mm.rr. gg.mm) 24.06.20
Jak często występuje ten problem? 100%
Jak duży jest problem? Znaczny wpływ na rozgrywkę
Co się dzieje? Wyzwania z nowego eventu nie aktualizują się i nie mogę zdobywać punktów
Co powinno się stać? Wyzwania powinny być nowe codziennie o 12
W jaki sposób możemy odtworzyć ten problem? Nie da się tego odtworzyć

Proszę o rozpatrzenie

Wiadomość 2 z 24 (725 wyświetleń)

Czas odnowienia misji dziennych

★ Apprentice

Na drugi dzień od wprowadzenia patcha z nowym eventem zauważyłem problem. Mianowicie powinienem mieć już dostępne nowe misje dzienne, a według wskazania te odnowią się dopiero za ~4 dni !!??

 

Wiadomość 3 z 24 (710 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z wyzwaniami

★★★★ Novice

Hallo EA ktoś odpowie na mój problem?

Wiadomość 4 z 24 (817 wyświetleń)

Misje dzienne oraz Zaginione Skarby

★ Novice

Oba rodzaje misji (dzienne oraz misje z wydarzenia Zaginione Skarby) nie odnawiają się codziennie. Już drugi dzień z rzędu mam te same misje.

Wiadomość 5 z 24 (715 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Re: Problem z wyzwaniami

★ Apprentice

Mam dokładnie taki sam problem. Co więcej, napisane jest, że kolejne misje CODZIENNE będę miał za 4 dni....

Wiadomość 6 z 24 (797 wyświetleń)

Dot.: Problem z wyzwaniami

★★★ Novice

Mam identyczny problem, puściłem już ticket do EA.

Wypadałoby jak najszybciej znaleźć rozwiązanie tego problemu, ponieważ czas nam ucieka, a wydarzenie jest ograniczone czasowo.

Wiadomość 7 z 24 (792 wyświetleń)

Dot.: Problem z wyzwaniami

[ Edytowane ]
★★ Novice

Niech to naprawią a jak nie to niech oddadzą punkty

Wiadomość 8 z 24 (765 wyświetleń)

Dot.: Problem z wyzwaniami

★★ Novice

Na angielskiej stronie odpisał komuś admin i napisał że badają ten problem więc nie olali 

Wiadomość 9 z 24 (760 wyświetleń)
★★★★★ Newbie

Hej, pierwszy raz odwiedzam tą stronę z zapytaniem. Czy wam też zadania z tego eventu nie chcą się resetować? zrobiłem te trzy i następnego dnia powinny sie.chyba wyzerować a tak to utknąłem na 1.200pkt

Wiadomość 10 z 24 (676 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem