Dot.: Anthem Brak polskich napisów. Gra jest tylko po angielsku.

autor: n4v00
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Anthem Brak polskich napisów. Gra jest tylko po angielsku.

★★★ Novice

Produkt: Anthem
Platforma:PC
Podaj na jakiej platformie grasz? PC
Model karty Nvidia lub AMD NVIDIA GeForce GTX 1060 6GB
Podaj ilość pamięci RAM w GB 16
Wybierz swój region Europa
Czy byłeś/byłaś w trakcie ekspedycji kiedy pojawił się problem? Nie
Gdzie pojawił się problem? Podaj proszę lokalizację w menu lub w grze. W grze
Kiedy to się stało (dd.mm.rr. gg.mm) 22.03.2019
Opisz pokrótce napotkany błąd: Brak spolszczenia(polskich napisów) w grze. Tylko angielski. W demie miałem tak samo.
Jak często występuje ten problem? 100%
W jaki sposób możemy odtworzyć ten problem? No właśnie jak?
Co się dzieje? Brak polskiego w grze. W demie miałem ten sam problem. Co robić?
Co powinno się stać? Powinienem mieć polskie napisy

Witam

Nie mam języka polskiego w grze. Tylko angielski. W demie miałem to samo. Czy da się to jakoś naprawić? Może mam coś nie ustawione w originie?

Pozdrawiam

Wiadomość 1 z 17 (3 067 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Anthem Brak polskich napisów. Gra jest tylko po angielsku.

★ Apprentice

zmień język w ustawieniach, domyślnie jest ustawiony angielski

Wiadomość 2 z 17 (3 059 wyświetleń)

Dot.: Anthem Brak polskich napisów. Gra jest tylko po angielsku.

★★ Novice

nie mam polskiego do wyboru

Wiadomość 3 z 17 (3 053 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Anthem Brak polskich napisów. Gra jest tylko po angielsku.

★★★ Novice

Nie ma polskiego do wyboru, w ogóle myślę że to wina origina. Sam program origin mam zainstalowany na dysku F jak i gry, ale znalazłem też pliki origina na dysku C w Program Data, i wydaje mi się że tutaj są pliki odpowiedzialne za lokalizację. Więc tak, przepisałem ten folder na inny dysk. Uruchomiłem anthem, i zaczęło weryfikować grę, musiałem potwierdzić lokalizację i po tym w plikach gry na dysku F gdzie anthem jest zainstalowany pojawiły się pliki odpowiedzialne za polski tekst. Ale w grze nadal nie mogłem zmienić. Próbował resetować ustawienia, naprawiałem grę i nic. Więc usunąłem plik en.toc z folderu Anthem/data/win/loctext i jak na razie śmiga z polskimi napisami. Może ma ktoś lepsze rozwiązanie?

Wiadomość 4 z 17 (3 050 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Anthem Brak polskich napisów. Gra jest tylko po angielsku.

★★ Novice

Też niestety nie mam tych napisów a szkoda, próbuje już tyle różnych rzeczy i dalej nic, nawet przeinstalowałem gre i origina, czy np. jak dokupię na Originie edycję legionu świtu czy pojawi się polski język ??, region regionem ale po co komuś zabierać polskie napisy, to już żenua trochę,

Wiadomość 5 z 17 (3 037 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Anthem Brak polskich napisów. Gra jest tylko po angielsku.

★ Apprentice

a sprawdź czy jest w plikach gry polski język

Wiadomość 6 z 17 (3 028 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Anthem Brak polskich napisów. Gra jest tylko po angielsku.

Community Manager (retired)

@NiQsss  

 

W odpowiedzi na Twoje pytanie, zakup Edycji Legionu Świtu nie zmieni języka wyjściowego samej bazy, którą zakupiłeś rozumiem na inny region (brak PL). W tym wątku udzieliłem odpowiedzi w temacie dostępności języków według regionu. Jeśli grę zakupiłeś w formie klucza, możesz reklamować to u sprzedawcy (jeśli opis był błędny). Jeśli gra została zakupiona przez Origin w innym regionie niż PL, możesz spróbować skorzystać z naszego programu zwrotów G3.

 

@kamykkamil1 

 

Wersja Anthem Demo wspierała następujące języki:

 

Anthem Demo4.png

Jednak w przypadku samej gry głównej, wersja językowa zależy od danego regionu. Jeśli nabyłeś klucz, który tylko wspiera język EN, opcja napisów PL nie będzie dostępna podczas instalacji pełnej wersji. Pliki gry o którym wspomniałeś, dotyczą zapewne wersji Demo, jednak mogą nie zadziałać w przypadku pełnej wersji.

 

Osobiście zawsze radzimy, aby aplikacja Origin była instalowana na dysku C (domyślna lokacja) a np. folder z grami umieszczać na innej partycji (jeśli brakuje miejsca na dysku systemowym). 

Wiadomość 7 z 17 (3 009 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Anthem Brak polskich napisów. Gra jest tylko po angielsku.

[ Edytowane ]
★★★ Novice

@EA_Odix 

Jeżeli kupię drugi klucz z grą już z wersją pl, to będę ją mógł dodać do swojej biblioteki na originie? czy będę musiał założyć nowe konto?  I czy nie da się zaktualizować mojej gry do wersji pl, nawet za dopłatą?

Wiadomość 8 z 17 (3 006 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Anthem Brak polskich napisów. Gra jest tylko po angielsku.

★★ Novice

Dobre pytanie kolegi wyżej, ja się orientowałem to można usunąć gre z biblioteki przez telefon do EA, i wtedy nabędziesz nową już po polsku, ale niech się @EA_Odix wypowie, bym nikogo w błąd nie wprowadzał 

 

Wiadomość 9 z 17 (3 000 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Anthem Brak polskich napisów. Gra jest tylko po angielsku.

Community Manager (retired)

@kamykkamil1  @NiQsss 

 

W momencie dodania nowego klucza na Origin, obecna licencja a co za tym idzie przypisany do niej pakiet językowy zostanie nadpisany przez nowy klucz. Jeśli nowy klucz jest na rynek PL i posiada polskie napisy, jedyne co wtedy trzeba zrobić przed przypisaniem nowego klucza to: odinstalowanie gry (bieżąca wersja językowa) i wtedy pobranie jej na nowo po wykorzystaniu klucza produktu (PL wersja).

 

Origin z racji posiadania już gry na Waszym koncie, nie zezwoli na zakup jej ponownie cyfrowo, jednak jak @NiQsss wspomniał nasz dział pomocy jest wstanie wyłączyć obecną licencję (klucz) na Waszym koncie, co umożliwi ponowny jej zakup z oficjalnego sklepu Origin. Nie mamy niestety możliwości aktualizacji gry do innej wersji językowej (regionalizacja) - nawet za dopłatą... 

 

Pozdrawiam serdecznie 

Wiadomość 10 z 17 (2 988 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem