2 graficzne bugi

autor: Cayman663
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

2 graficzne bugi

★★★ Novice

Produkt: Apex Legends
Platforma:PC
Podaj na jakiej platformie grasz? PC
Model karty Nvidia lub AMD NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti
Podaj ilość pamięci RAM w GB 4
Jaki jest Twój tag gracza/PSN ID/nazwa konta EA? Cayman663
Przekaż nam gamertag-i/PSN ID/publiczne ID EA Twoich członków drużyny, jeśli to możliwe.
Którą Legendą grałeś/grałaś? (jeśli dotyczy) Caustic
Których Legend używali członkowie Twojej drużyny? (jeśli dotyczy) Lifeline, Pathfinder
Gdzie pojawił się problem? W meczu
W jakiej części mapy lub menu byłeś/byłaś? Jeśli nie pamiętasz dokładnej nazwy, opisz lokalizację, lub opisz co chciałeś/ chciałaśzrobić w menu. Bridges
Co robiłeś/robiłaś kiedy pojawił się problem? Na przykład: Problem pojawił się podczas odradzania się na członku drużyny, podczas używania umiejętności, kiedy członek drużyny opuścił grę. Problem pojawił się po śmierci w momencie przełączenia na członka zespołu, tylko na jednym członku ekran rozmazał się, na drugim było ok.
Czy członkowie Twojej drużyny również napotkali ten problem? Nie wiem
Ile meczy pod rząd rozegrałeś/rozegrałaś zanim pojawił się problem? 50+
Kiedy to się stało (dd.mm.rr. gg.mm) 22.04.2019 23:57
Jak często występuje ten problem? 50% - 99%
Jak duży jest problem? Mały lub wcale nie wpływający na rozgrywkę
Co się dzieje? 1) Zginąłem i podczas przełączania na mojego członka zespołu grafika się całkiem popsuła. Słyszałem dźwięk itp. ale nic praktycznie nie widziałem. Taki błąd miałem tylko podczas oglądania jednego sojusznika, bo gdy przełączałem na drugiego wszystko ładnie działało. Gdy znów przełączyłem na tego drugiego - znów artefaky. (Screenshot załączony - mp_rr_canyonlands_64_x_64k0002) - ten błąd wydaje mi się, że miałem wczoraj. 2) Podczas pierwszego meczu po uruchomieniu gry gdy klikam Tab -> Squad profile zespołu nie wczytują się. (Screenshot załączony - squad_profiles). Przy następnych meczach już jest ok. - To się dzieje ciągle.
Co powinno się stać? Profile ładują się
W jaki sposób możemy odtworzyć ten problem? Nie mam pojęcia. Włączcie pierwszy raz grę? Standard smile

Hej,

 

Podczas grania znalazłem 2 błędy/problemy:

 

1) Zginąłem i podczas przełączania na mojego członka zespołu grafika się całkiem popsuła. Słyszałem dźwięk itp. ale nic praktycznie nie widziałem. Taki błąd miałem tylko podczas oglądania jednego sojusznika, bo gdy przełączałem na drugiego wszystko ładnie działało. Gdy znów przełączyłem na tego drugiego - znów artefaky. (Screenshot załączony - mp_rr_canyonlands_64_x_64k0002)

 

2) Podczas pierwszego meczu gdy klikam Tab -> Squad profile zespołu nie wczytują się. (Screenshot załączony - squad_profiles)

 

Mam nadzieję, że coś pomogę.

Wiadomość 1 z 1 (439 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem