Re: TRYB ULTIMATE TEAM - RESTART !!!

by Julexn
Reply

Original Post

TRYB ULTIMATE TEAM - RESTART !!!

★★★★ Novice

Tryb Ultimate Team - restart !

Witam,odbierałem na samym początku jakieś paczki premium,po wejściu w UT  włączyła mi się walka,takie tam jakieś samouczki itd. Niestety wychodziłem,chciałem tylko odebrać te paczki,za wytypowanie wyników ostatniej Gali na żywo. Po opuszczeniu trybu UT,ponownym zalogowaniu się,niestety ale straciłem możliwość utworzenia własnego zawodnika. Prawdopodobnie dlatego,iż za pierwszym razem,nie zrobiłem tego - szkoda że nie daliście info,nie klikaj w tryb ultimate team,bo zajmie Ci to co najmniej godzinę,jak nie to stracisz mozliwość edycji zawodnika.

Oczywiście skorzystałem z "pomocy" EA gdzie Pani w sumie nie wiedziała nic,co chwilkę myliły się jej tryby kariery z UT,Fifa z UFC kaput Frown(

Jak trybik zaskoczył,ale nie do końca,miałem sprzedać wszystkich zawodników - nic to nie dało.

Kolejną propozycją "rozwiązania" problemu,było i nadal jest załozenie nowego konta na konsoli,czyli adresu emeil,nowy nick,etc......... 

Mam pytanie,po co mam w takim razie konto XBL-GOLD ??? Oraz po co mi EA ACCESS ??? ( hmmmmm,np dla zniżek bo tych waszych mikropłatności jest co raz więcej i na każdym kroku są)

Oraz dlaczego nie da się ZWYCZAJNIE usunąć "DRUŻYNY" - tak jak zespołu w trybie UT w Fifie ?

Tak z czystej ciekawości,co to za gra,której nie można zacząć od nowa ???

Czekam na jakaś odpowiednią propozycję,a nie propozycję bym założył sobie nowe konto. 

Message 1 of 4 (863 Views)

Re: TRYB ULTIMATE TEAM - RESTART !!!

★★★★ Apprentice

Hehe dojebałeś im... tyle, że nikt tu nie zrozumiał Wink

Message 2 of 4 (659 Views)

Re: TRYB ULTIMATE TEAM - RESTART !!!

★★★★ Novice

No niestety,nie ma możliwości restartu gry jak w Fifie np - dlatego nie ma kto odpowiedzieć,bo nie ma odpowiedzi.

Ku... 1 raz mam grę,w którą nie można zacząć grać od początku,mega zje....y błąd twórców gry,no ale to EA więc można było się spodziewać :/

Aby zacząć nową grę,musisz sobie założyć całkiem nowe konto,meila etc........ - BRAWO EA !!! :D

Message 3 of 4 (635 Views)

Re: TRYB ULTIMATE TEAM - RESTART !!!

★★★★ Apprentice

Zanim obsmarujesz do reszty to towarzycho wypierdol sejwy z chmury, odłącz net, sejwy z dysku wyjeb, odinstaluj i zainstaluj grę ponownie, zaloguj na stare konto.

Standard smile tak na spontanie mi wpadło teraz...

 

Message 4 of 4 (626 Views)