Titanfall 2 gra nie uruchamia się. Engine Error

autor: Bloodsprince
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Titanfall 2 gra nie uruchamia się. Engine Error

★★★ Newbie

Titanfall 2 gra nie uruchamia się. Po odpaleniu gry wyskakuje Engine Error Couldn't load UI material "material/code_private/ui.rpak". Reinstalowałem grę 2 razy i 4 razy próbowałem opcję napraw bez skutku (także w trybie administratora). 

Wiadomość 1 z 6 (1 089 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Titanfall 2 gra nie uruchamia się. Engine Error

[ Edytowane ]
Community Manager

Hej @Bloodsprince

 

Na oficjalnym forum Titanfall 2 znalazłem identyczny problem gdzie rozwiązaniem okazało się usunięcie pewnych plików z folderu instalacyjnego gry i naprawa gry. 

 

1. Wyłącz Origin (Origin - Zakończ). Upewnij się również, że Origin nie jest widoczny również w procesach, menedżera zadań. 

2. Przejdź do folderu instalacji gry (\Titanfall2\r2\paks\Win64). W folderze ty znajdź i usuń pliki z końcówką "ui.rpak". 

3. Uruchom ponownie Origin, kliknij prawym przyciskiem myszy na okładce gry i wybierz Napraw.

 

:eahigh_file:

 


Oznaczam moją odpowiedź jako rozwiązanie - daj nam znać jeśli nadal potrzebujesz pomocy :eahigh_file:

Zobacz w watku

Wiadomość 6 z 6 (1 300 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Titanfall 2 gra nie uruchamia się. Engine Error

Hej.

Na początek spróbuj wykonać te czynności.

  1. Uruchom funkcję naprawy gry. Aby to zrobić naciśnij Prawym Przyciskiem Myszy na ikonę gry w bibliotece Origin oraz wybierz Napraw.
  2. Zaktualizuj sterowniki graficzne.

Przeprowadzenie czystej instalacji sterownika także może rozwiązać problem. Standard smile

Powodzenia!

Wiadomość 2 z 6 (1 072 wyświetleń)

Dot.: Titanfall 2 gra nie uruchamia się. Engine Error

★★★ Newbie

Sterownik mam aktualny z 21.09.2017. Jak napisałem opcję naprawy sprawdzałem już 4 razy nie pomogło.

Wiadomość 3 z 6 (1 069 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Titanfall 2 gra nie uruchamia się. Engine Error

Próbowałeś już wykonać czystą instalację sterownika?

Wiadomość 4 z 6 (1 059 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Titanfall 2 gra nie uruchamia się. Engine Error

★★★ Newbie

Wykonałem czystą instalację sterownika nadal ten sam error. Dzięki za dobre intencję, ale próbowałem już dużo sposobów nadal ten sam engine error. Czekam na komentarz kogoś z EA.

Wiadomość 5 z 6 (1 054 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Titanfall 2 gra nie uruchamia się. Engine Error

[ Edytowane ]
Community Manager

Hej @Bloodsprince

 

Na oficjalnym forum Titanfall 2 znalazłem identyczny problem gdzie rozwiązaniem okazało się usunięcie pewnych plików z folderu instalacyjnego gry i naprawa gry. 

 

1. Wyłącz Origin (Origin - Zakończ). Upewnij się również, że Origin nie jest widoczny również w procesach, menedżera zadań. 

2. Przejdź do folderu instalacji gry (\Titanfall2\r2\paks\Win64). W folderze ty znajdź i usuń pliki z końcówką "ui.rpak". 

3. Uruchom ponownie Origin, kliknij prawym przyciskiem myszy na okładce gry i wybierz Napraw.

 

:eahigh_file:

 


Oznaczam moją odpowiedź jako rozwiązanie - daj nam znać jeśli nadal potrzebujesz pomocy :eahigh_file:

Wiadomość 6 z 6 (1 301 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem