Dot.: Problemy po Aktualizacji. TF2

autor: EA_Ataashi
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Problemy po Aktualizacji. TF2

★★★ Newbie

Witam.

Mam poważny problem z Połączeniem w TF2, Mianowicie posiadam diabelnie niestabilny ping podczas gry online,

od około 80-400 pingu. W lobby mam wybrany najlepszy host (chyba Frankfurt) i tam mam pokazane około 60 pingu.

Sprawdzałem inne gry online, w Bf4 mam ~50-60 pingu,a w grach z steama podobnie.

Problem pojawił się chyba po ostatniej aktualizacji TF2.

Przed aktualizacją miałem od 60-80 pingu.

Poradzi ktoś czego to może być wina, lub jak to naprawić?

 

 

 

Wiadomość 1 z 2 (345 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Problemy po Aktualizacji. TF2

Community Manager (retired)

Witaj @Patrykg93

 

W przypadku problemów z pingiem, zwykle zalecamy otwarcie odpowiednich portów do gry. Dla Titanfall 2 na PC będą to:

 

aa.PNG

aaa.PNG

Przy otwieraniu portów pomocna może okazać się strona Portforward Wink

 

Warto również, abyś zapoznał się z podstawowymi oraz zaawansowanymi krokami w przypadku szeroko pojętych problemów z połączeniem w naszych produkcjach.

 

Jeśli wskazane przeze mnie rozwiązania nie pomogą (chociaż mam nadzieję, że tak się nie stanie), najlepiej abyś założył sprawę na stronie EA Help, dodając do niej raporty UOTrace - nasi doradcy przyjrzą się bliżej Twojemu problemowi.

 

Pozdrawiam!

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 2 (383 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Problemy po Aktualizacji. TF2

Community Manager (retired)

Witaj @Patrykg93

 

W przypadku problemów z pingiem, zwykle zalecamy otwarcie odpowiednich portów do gry. Dla Titanfall 2 na PC będą to:

 

aa.PNG

aaa.PNG

Przy otwieraniu portów pomocna może okazać się strona Portforward Wink

 

Warto również, abyś zapoznał się z podstawowymi oraz zaawansowanymi krokami w przypadku szeroko pojętych problemów z połączeniem w naszych produkcjach.

 

Jeśli wskazane przeze mnie rozwiązania nie pomogą (chociaż mam nadzieję, że tak się nie stanie), najlepiej abyś założył sprawę na stronie EA Help, dodając do niej raporty UOTrace - nasi doradcy przyjrzą się bliżej Twojemu problemowi.

 

Pozdrawiam!

Wiadomość 2 z 2 (384 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem