Problem wyszukiwanie gier na ps4

autor: Nlupan
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Problem wyszukiwanie gier na ps4

★ Novice
Witam Mam problem z wyszukiwaniem gier w grze Titanfall 2. Wybieram sobie serwer o najmniejszym Pingu odpalam grę online klikam Szukaj gry i czekam To może trwać 5 minut 10 minut ciągle szuka gier. Po jakimś czasie znajdzie Ale trwa to bardzo długo nie miałem takiego problemu wcześniej nie grałem w to gra około dwóch miesięcy po tej przerwie pojawił się ten błąd. Nie zmieniałem sprzętu nie zmieniałem ustawień routera więc nic nie zmieniło się od tamtej pory. Otwierałem porty tak jak ea kazało i nic to nie dało. Dalej szuka bardzo długo gier.
Wiadomość 1 z 5 (557 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem wyszukiwanie gier na ps4

Community Manager (retired)

@Nlupan Witaj!

 

W przypadku problemu z wyszukaniem serwera spróbuj ogólnych porad odnośnie połączenia na platformę PS4:

 

Dodatkowo: Light bulb

 

Wersja protokołu internetowego:

 

Sprawdź również wersję protokołu internetowego (IPv) gdyż niektórzy dostawcy ostatnio zmieniają ustawienia po swojej stronie co skutkuje problemami z połączeniem.

 

Dlatego porozmawiaj ze swoim dostawcą usług internetowych i wypytaj o umożliwienie korzystania z adresów IP w wersji IPv4 zamiast IPv6.

 

Masz problem ze znalezieniem/połączeniem z serwerem ?

 

Daj znać czy podziałało! 

 

Pozdrawiam! 

 

Wiadomość 2 z 5 (549 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem wyszukiwanie gier na ps4

★ Novice

witam,

 

zmieniłem w konsoli dns na google(publiczny).

Nat mam otwarty.

Gram też w cod: iw tam nie ma żadnych problemów wszystko działa. Również w bf1 nie mam problemów.

Z tego co sprawdziłem mam ipv6 zmieniłem w routerze dns na publiczny zaproponowany na stronie z linka który dostałem do Ciebie.

Zrobiłem też reset konoli a tak że odinstalowałem grę i ponownie zainstalowałem.

 

nic to nie dało gry szuka mi bardzo długo (znajdzie ją w końcu) no ale nie poto znajduję chwilę czasu by w czasie godziny, 20 min patrzeć się na kręcący  znaczek SZUKAM GRY.

Bardzo lubię serie titanfall i (mam nadzieję że to błąd u mnie a nie w grze). Jutro zadzwonię i zobaczę czy można zmienic ipv6 na 4. Dokładnie nie wiem czy to coś da ale chcę wierzyć że tak. Bo to chyba ostatni deska ratunku. Jeśli nie no chyba trzeba będzie rezygnowć z gry z wielkim żalem.

Jutro napiszę czy można zrobić z 6 na 4

Wiadomość 3 z 5 (515 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem wyszukiwanie gier na ps4

★ Novice
Jeśli wikipedia nie kłamie to ipv4 to adres 4 jednostkowy więc jeśli mam 198.636.08.001 przykład to ip4 Wink dobrze pisze? Tak więc mam ip4 ostatnia deska ratunku wypłynęła daleko daleko. Nie wiem co dalej robić.
Wiadomość 4 z 5 (508 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem wyszukiwanie gier na ps4

Community Manager (retired)

@Nlupan Hej!

 

Podany przez Ciebie adres IP jest błędny...wartości IP w wersji IPv4 w osobnych wierszach mają zakres od 0 do 255 Wink Podejrzewam, że jednak masz wersję protokołu IPv6, szczególnie jeśli Twoim dostawcą jest UPC (zgaduje tylko), gdyż są oni właśnie w procesie wymiany tych adresów. Więc radzę Ci o kontakt ze swoim dostawcą i wypytanie o umożliwienie zmiany tej wersji protokołu.

 

Pozdrawiam! Fingers crossed 

Wiadomość 5 z 5 (486 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem