Nie moge się ruszyć i strzelać tylko moge się rozglądać

autor: JuanTheHorse777
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Nie moge się ruszyć i strzelać tylko moge się rozglądać

★ Novice

Mam problem na multi i na kampani nie mogę się ruszać ani strzelać tylko mogę się rozglądać a w opcjach pisze mi UNBOUND. Na innych grach działało tylko na TITANFALL 2 nie mogę się ruszać.Próbowałem na Origin naprawić to ale nie zadziałało zmieniałem sprzęt  ale też to nie zadziałało.Proszę pomóżcie mi bo to moja ulubiona gra.

Wiadomość 1 z 3 (864 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Nie moge się ruszyć i strzelać tylko moge się rozglądać

Community Manager

Hej @JuanTheHorse777

 

Aby rozwiązać problem spróbuj poniższego rozwiązania: 

 

1. Zmień nazwę folderu Titanfall2, który znajdziesz w folderze Dokumenty\Respawn\ 

2. Kliknij prawym przyciskiem myszy na okładce gry Titanfall 2 w Origin, po czym wybierz Właściwości gry po czym wyłącz zapis danych w chmurze. Zapisz zmiany.

3. Ponownie kliknij prawym przyciskiem myszy tym razem wybierz Napraw

4. Kiedy proces zakończy się uruchom grę oraz Origin wedle poniższej instrukcji: 

Spoiler
1. Całkowicie zamknij program Origin oraz grę (tak aby w menedżerze zadań nie był widoczny żaden proces związany z grą lub programem Origin)
2. W polu wyszukiwania wpisz "Kontrola konta"
3. Wybierz z listy "Zmień ustawienia kontroli konta użytkownika"
4. Przesuń suwak na samą górę, następnie zatwierdź zmiany
5. Kliknij prawym przyciskiem myszy (PPM) na skrót od programu Origin na pulpicie, wybierz Właściwości i Otwórz lokalizację pliku
6. Kliknij PPM na zaznaczonym pliku i wybierz Uruchom jako administrator
7. Jeżeli pojawi się komunikat o wprowadzaniu zmian na dysku - koniecznie go zaakceptuj
8. Tą samą czynność powtórz ze skrótem od gry
9. Jeżeli gra uruchomi się, przywróć ustawienia kontroli konta użytkownika do poprzedniej wartości (punkty 1-4)

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 3 (954 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Nie moge się ruszyć i strzelać tylko moge się rozglądać

Community Manager

Hej @JuanTheHorse777

 

Aby rozwiązać problem spróbuj poniższego rozwiązania: 

 

1. Zmień nazwę folderu Titanfall2, który znajdziesz w folderze Dokumenty\Respawn\ 

2. Kliknij prawym przyciskiem myszy na okładce gry Titanfall 2 w Origin, po czym wybierz Właściwości gry po czym wyłącz zapis danych w chmurze. Zapisz zmiany.

3. Ponownie kliknij prawym przyciskiem myszy tym razem wybierz Napraw

4. Kiedy proces zakończy się uruchom grę oraz Origin wedle poniższej instrukcji: 

Spoiler
1. Całkowicie zamknij program Origin oraz grę (tak aby w menedżerze zadań nie był widoczny żaden proces związany z grą lub programem Origin)
2. W polu wyszukiwania wpisz "Kontrola konta"
3. Wybierz z listy "Zmień ustawienia kontroli konta użytkownika"
4. Przesuń suwak na samą górę, następnie zatwierdź zmiany
5. Kliknij prawym przyciskiem myszy (PPM) na skrót od programu Origin na pulpicie, wybierz Właściwości i Otwórz lokalizację pliku
6. Kliknij PPM na zaznaczonym pliku i wybierz Uruchom jako administrator
7. Jeżeli pojawi się komunikat o wprowadzaniu zmian na dysku - koniecznie go zaakceptuj
8. Tą samą czynność powtórz ze skrótem od gry
9. Jeżeli gra uruchomi się, przywróć ustawienia kontroli konta użytkownika do poprzedniej wartości (punkty 1-4)
Wiadomość 2 z 3 (955 wyświetleń)

Dot.: Nie moge się ruszyć i strzelać tylko moge się rozglądać

★ Novice

Dzienki za pomoc.

Wiadomość 3 z 3 (817 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem