Dot.: Święto Jesieni - bugi i błędy

autor: karminiasims
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

[#] Święto Jesieni - bugi i błędy - problem zgłoszony do studia

[ Edytowane ]
★ Apprentice

Hej,

mam na imię Paulina, jestem autorką i administratorką strony SimsMantra.pl. Piszę w imieniu swoim i polskiej Społeczności fanów The Sims Mobile.

 

Istnieją duże problemy z grą od czasu Święta Jesieni - nagrody za aktywności nie są przyznawane poprawnie, czasami je odbieram dwukrotnie (w momencie kiedy po ponownym włączeniu gry widzę ekran z animacją noc/dzień). Zdarzają się podwójne nagrody z "Torby obfitości" (w poprzednich wydarzeniach nie było takich sytuacji). 

 

Są również gracze, którzy piszą mi, że nie mają możliwości nawet rozpoczęcia eventu "Jesienna kuchnia w restauracji" (event niedostępny, nie pokazuje się ani po tapnięciu na lodówkę, ani jako aktywny w panelu wyzwania).

 

Dzisiaj zauważyłam także, że została wyłączona opcja z rozdawaniem naklejek (jednak nie wiem czy to z powodu nowego tygodnia, czy faktycznego błędu).

 

Wiem też, że są to problemy typu "word-wide", na grupie The Sims MobileTM Community jest cała masa podobnie opisanych przypadków.

Czy w związku z tymi problemami event zostanie przedłużony? Kiedy można spodziewać się ewentualnych poprawek?

 

Pozdrowienia

Paulina aka KarminiaSims

Wiadomość 1 z 3 (1 451 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Święto Jesieni - bugi i błędy

[ Edytowane ]
Community Manager (retired)

@karminiasims Witaj!

 

Problem jest zgłoszony do studia z największym priorytetem. Wszelkie nowe informację będziemy przekazywać w tym wątku oraz w oryginalnym z EN forum. Na ten czas prosimy o cierpliwość. 

 

Pozdrawiam

 

Zespół EA

Wiadomość 2 z 3 (1 430 wyświetleń)

Dot.: Święto Jesieni - bugi i błędy

★ Apprentice

Hej, dziękuję za odpowiedź! SimGuruFrost także już udzielił odpowiedzi w tej kwestii. Super, że działacieStandard smile

Pozdrowienia.

Wiadomość 3 z 3 (1 417 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem