Problem z ponowną instalacją Origin do The Sims 4

autor: Ciemborek1990
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Problem z ponowną instalacją Origin do The Sims 4

[ Edytowane ]
★★★ Newbie

Cześć Forumowicze, mam do Was pytanie odnośnie ponownej instalacji Origin i The Sims 4. Jeżeli taki temat już był to bardzo przepraszam za jego ponowienie, jednakże będę wdzięczna za odpowiedz. Kiedyś zainstalowałem Origin i The Sims 4. Gra chodziła bez zarzutu. Jednak spowolniony do maxa system zmusił moje rodzeństwo do zresetowania systemu zdaje się do ustawień fabrycznych. Wiadomo, Origin i The Sims 4 automatycznie się odinstalowały. No i zaczął się kłopot. Chciałam po raz kolejny wgrać Origin i grę, ale podczas instalacji Origin stało się coś dziwnego. Niby się zainstalował ale gdy klikam by go włączyć,pojawia się hasło o konieczności aktualizacji systemu do systemu Windows 7. Komputer pracuje w systemie Windows 10. No i od tej pory nijak nie mogę się zalogować bo wyskakuje brak aktualizacji. Nie wiem co robić. Czy ktoś miał taki przypadek albo wie co zrobić w tej sytuacji? Jak za pierwszym razem wygrywałem grę to system był ten sam wiec nie wiem co się stało. Będę wdzięczna za pomoc. :D

Wiadomość 1 z 1 (1 359 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem