Nie mogę usunąć rzeczy/zniknęły meble i pokoje

autor: Enatif
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Nie mogę usunąć rzeczy/zniknęły meble i pokoje

★★★ Novice

Około ponad półtorej roku temu odinstalowałam the sims mobile z mojego telefonu ale moje konto zostało. Jakiś czas temu zainstalowałam ponownie tą gre i zimportowałam z chmury tamte zapisy gry mojej rodziny. Jak weszłam do gry meble były przykryte szmatkami ale je zdjęłam w trybie budowania. Były też rzeczy których nie mogłam ruszyć np. śmieci w worku z jednego pokoju, popsutego łóżka pojedynczego czy plam na podłodze i na ścianach. Jednego z pokoi wogóle nie mogę przenieść ani nic z nim zrobić nie mogę. Później się zorientowałam, że mój dom był większy i rozbudowany, więc niektóre pokoje zniknęły i meble też. Da się jakoś przywrócić tamten stan gry? Jak tak to czy po przywróceniu poprzedniego stanu gry zdobyte przeze mnie te zielone pieniążki w grze przez ostatnie dni tez wrócą do poprzedniej (mniejszej) ilości? 

Wiadomość 1 z 1 (1 121 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem