Dot.: życie eko - ślad ekologiczny

autor: MilvaBarring90
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

życie eko - ślad ekologiczny

★★★ Newbie

Cześć, mam problem z dodatkiem życie eko. Mam wyłączony ślad ekologiczny, nigdy nie było problemów z w luźnej rozgrywce. Ale ostatnio simowie kaszlą jak tylko wyjdą z domu, mają negatywne nastrójniki bo powietrze złe, smog na niebie paskudny... od czego to zależy? Czy to wina niedawnej aktualizacji? Ktoś też ma taki problem? Grę naprawiłam, ale nic to nie dało. 

Wiadomość 1 z 3 (902 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: życie eko - ślad ekologiczny

[ Edytowane ]
Hero (Retired)

@MilvaBarring90

Niestety wylaczenie tej opcji w opcjach gry nie dziala. Nawet jak wylaczysz wplyw eko na rozgrywke, to nieszczesny slad ekologczny dalej bedzie działać w tle. Nie wiem też czy wyłaczylas głosowanie simow NPC w opcjach gry przed osiedleniem simów na parceli i jaki nieszczesny plan dziala w twojej okolicy.
Jesli osiedlilas rodzine w osiedlu Evergreen Harbour z eko dodatku to tam te ślady dzialaja najmocniej.
Inne osiedla z innych dodatkow maja na starcie slad neutralny i jesli nie wpakujesz do chaty za duzo obiektow ktore generuja slad przemysłowy - farba na scianach , cegly jako tapeta, kominek a wszystkie obiekty zjadajace prad w chacie ulepszysz aby byly energo oszczedne lub posiadaly regenerator wody jesli to hydraulika to ten slad ekologiczny dzialajacy w tle znów powinien być neutralny, albo nawet zielony i powietrze sie oczyści.Niestety jak sie ma dodatek Eko nie mozna uciec od tego ulepszania obiektów w chacie.

 

Nie jestem pracownikiem EA

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 3 (873 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: życie eko - ślad ekologiczny

[ Edytowane ]
Hero (Retired)

@MilvaBarring90

Niestety wylaczenie tej opcji w opcjach gry nie dziala. Nawet jak wylaczysz wplyw eko na rozgrywke, to nieszczesny slad ekologczny dalej bedzie działać w tle. Nie wiem też czy wyłaczylas głosowanie simow NPC w opcjach gry przed osiedleniem simów na parceli i jaki nieszczesny plan dziala w twojej okolicy.
Jesli osiedlilas rodzine w osiedlu Evergreen Harbour z eko dodatku to tam te ślady dzialaja najmocniej.
Inne osiedla z innych dodatkow maja na starcie slad neutralny i jesli nie wpakujesz do chaty za duzo obiektow ktore generuja slad przemysłowy - farba na scianach , cegly jako tapeta, kominek a wszystkie obiekty zjadajace prad w chacie ulepszysz aby byly energo oszczedne lub posiadaly regenerator wody jesli to hydraulika to ten slad ekologiczny dzialajacy w tle znów powinien być neutralny, albo nawet zielony i powietrze sie oczyści.Niestety jak sie ma dodatek Eko nie mozna uciec od tego ulepszania obiektów w chacie.

 

Nie jestem pracownikiem EA

Wiadomość 2 z 3 (874 wyświetleń)

Dot.: życie eko - ślad ekologiczny

★★★ Newbie
@kreatora bardzo dziękuję za informacje, właśnie NPC wyłączyłam, nikt mi nie kradnie mebli ani nie robią ciasta jak szaleni, jedynie zachciało mi się industrialnego domu dla gwiazdy rocka - pewnie dlatego jest tak jak piszesz, nie wiem czy pomogły panele solarne i wiatraki na dachu ale po włączeniu gry jak na razie jest okej Standard smile
Wiadomość 3 z 3 (860 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem