Dot.: własny zestaw the sims 4 z wyspiarskim życiem

autor: Crusdom92
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

własny zestaw the sims 4 z wyspiarskim życiem

★★★ Newbie

Nie mogę stworzyć własnego zestawu na originie. Wyskakuje, że posiadam znaczną część zawartości, a chciałabym stworzyć nowy zestaw z dodatkiem wyspiarskie życie. Kiedy będę mogła stworzyć zestaw z tym dodatkiem? (wszystkie inne dodatki mam w posiadaniu)

Wiadomość 1 z 5 (961 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: własny zestaw the sims 4 z wyspiarskim życiem

★★★★★ Apprentice

Jeśli posiadasz wszystkie dodatki , to tylko możliwy będzie zakup dodatku wyspiarskie życie, więc nie bedzie konieczne robienie zestawów.

Wiadomość 2 z 5 (947 wyświetleń)

Dot.: własny zestaw the sims 4 z wyspiarskim życiem

★★★ Newbie

Źle wytłumaczyłam: 

- dodatki mam wszystkie oprócz nowego

- pakiety rozgrywki, brakuje mi kilku

- akcesoria, brakuje mi też kilku

A własny zestaw jest z jednego dodatku, jednego pakietu rozgrywki i jednej akcesori. Wiem tyle, że własny zestaw nie może być stworzony, jeśli mam wszystkie pakiety z jednego rodzaju, a u mnie tak nie ma, więc czemu nie mogę stworzyć?

Wiadomość 3 z 5 (942 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: własny zestaw the sims 4 z wyspiarskim życiem

★★★★★ Apprentice

poczytalem kilka osob miało ten problem , spróboj z innego urządzenia stworzyć ten zestaw(telefon lub inny pc) i nie powinno być problemu.

Wiadomość 4 z 5 (930 wyświetleń)

Dot.: własny zestaw the sims 4 z wyspiarskim życiem

[ Edytowane ]

@Witaj @mikaka0110 

 

Oto kroki, które możesz wypróbować:

1. Wyczyść pamięć podręczną Origin - instrukcja.

2. Wyczyść pamięć swojej przeglądarki (Narzędzia>Opcje>Prywatność).

3. Zrestartuj komputer (uruchom ponownie).

4. Zaloguj się na stronie sklepu Origin  w swojej przeglądarce(za pomocą komputera) i tam spróbuj stworzyć zestaw.

 

Gdy powyższe kroki nie pomogą skontaktuj się z doradcą EA:

 

Aby skontaktować się z doradcą EA wykonaj poniższe kroki:

1. Wejdź na https://help.ea.com/pl/
2. Wybierz opcję "Pomóż w grze".
3. Wybierz produkt, którego dotyczy problem.
4. Zjedź na sam dół, a następnie wybierz "Skontaktuj się z nami".
5. Wybierz platformę oraz odpowiedni temat.
6. Wybierz formę kontaktu (wybór różni się w zależności od danego kraju.

 

Nie ma innej możliwości niż rozmowa telefoniczna lub live chat. Live chat, tylko w języku angielskim. Aby uzyskać do niego dostęp, zmień język/region strony kontaktu na Stany Zjednoczone w prawym górnym rogu.

 

Telefoniczny kontakt z polskim biurem: +48 (22) 397 08 40. Linie otwarte od poniedziałku do piątku w godzinach 12.00-21.00.

 

Pozdrawiam.

-----------------------------------------------------------

Nie pracuję ani nie mam żadnych powiązań z EA. Jestem wolontariuszem i staram się pomagać graczom w naprawie ich gry zgodnie z moją najlepszą wiedzą i nie ponoszę odpowiedzialności za szkody wyrządzone twojemu komputerowi/grze.

Jeżeli moje wskazówki okazały się pomocne, nie zapomnij przyznać XP! Kliknij "Zaakceptuj rozwiązanie" jeżeli post pomógł Ci uporać się z problemem.
Dziękuję!
Wiadomość 5 z 5 (918 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem