Dot.: the sims 4

autor: EA_Kuba
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

★★★ Newbie

witam czy można poprosić o nowy kod do the sms 4 klasyczna wersja bo wpisałam ten kod na i gra mi się nie pobierała a jak wpisała drugi raz to pisze kod został zrealizowany a gry nie chcę zwracać

Wiadomość 1 z 3 (257 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Re: the sims 4

Hero (Retired)
@malwa2010p

Kod mozna uzyc tylko raz kiedy gre rejetrujesz na danym koncie, Potem wygasa.
Jesli instalowalas Origin z dysku odinstaluj go i pobierz aktualna wersje Origin stąd
https://www.origin.com/pol/pl-pl/store/download
Nastepnie zlaoguj sie na swoje konto Origin - uzyj adresu mailowego do logowania , tego ktory podalaś przy probie rejestracji gry.
Gdy juz znajdziesz sie po zalogowaniu na swoim koncie Origin znajdź po lewej zakladke Moja biblioteka Gier i kliknij na nią
Zobaczysz okladke The Sims4
Kliknij na nia, wybierz opcje Pobierz i gra powinna sie pobrac i zainstalować.
Po zainstaowaniu mozesz grę uruchomic albo z ikonki na pulpicie albo z biblioteki Origin klikajac w nia a potem w napis Graj na okladce gry

Nie jestem pracownikiem EA

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 3 (233 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Re: the sims 4

Hero (Retired)
@malwa2010p

Kod mozna uzyc tylko raz kiedy gre rejetrujesz na danym koncie, Potem wygasa.
Jesli instalowalas Origin z dysku odinstaluj go i pobierz aktualna wersje Origin stąd
https://www.origin.com/pol/pl-pl/store/download
Nastepnie zlaoguj sie na swoje konto Origin - uzyj adresu mailowego do logowania , tego ktory podalaś przy probie rejestracji gry.
Gdy juz znajdziesz sie po zalogowaniu na swoim koncie Origin znajdź po lewej zakladke Moja biblioteka Gier i kliknij na nią
Zobaczysz okladke The Sims4
Kliknij na nia, wybierz opcje Pobierz i gra powinna sie pobrac i zainstalować.
Po zainstaowaniu mozesz grę uruchomic albo z ikonki na pulpicie albo z biblioteki Origin klikajac w nia a potem w napis Graj na okladce gry

Nie jestem pracownikiem EA
Wiadomość 2 z 3 (234 wyświetleń)

Dot.: the sims 4

Community Manager

Hej @malwa2010p 

 

Daj nam znać czy udało Ci się zainstalować grę Standard smile

Wiadomość 3 z 3 (186 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem