"Obiekt nie może przenikać przez ściany" przy wstawaniu okna.

autor: hahahania
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

"Obiekt nie może przenikać przez ściany" przy wstawaniu okna.

★★★ Newbie

Witam. Czy ktoś może wie na czym ma polegać to, że nie mogę w konkretnych pomieszczeniach, na konkretnych ścianach wstawić okien? Okna dostosowane do wysokości ściany, nic w pobliżu nie stoi, więc nie wiem skąd komunikat. 

 

Wstawiam screeny dla poglądu.

Jak widać na obrazkach, w innych miejscach okna są. I na tej samej ścianie, tylko w innym pomieszczeniu, okno da się wstawić.

Wiadomość 1 z 3 (5 281 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Re: "Obiekt nie może przenikać przez ściany" przy wstawaniu okna.

Hero (Retired)
@hahahania

To wszystko zależy od tego jaki rodzaj dachu masz akurat nad tymi pomieszczeniami, gdzie nie możesz umieścić oknien. Te zjawisko występuje u mnie tez jesli pomieszczenie jest nakryte "platformą" , a nie dachem czy sufitem.

Nie jestem pracownikiem EA
Wiadomość 2 z 3 (5 269 wyświetleń)

Dot.: "Obiekt nie może przenikać przez ściany" przy wstawaniu okna.

Hej @hahahania 

 

To normalne zjawisko, gdy chcesz przesunąć okno poza jego miejsce, czyli "poza kratkę".Standard smile

Gdy przyszła aktualizacja umożliwiająca przesuwanie okien na ścianie w dowolne miejsce, to twórcy gry powiedzieli na streamie, żeby przed ich przesuwaniem wpisywać kod  bb.moveobjects.

Wtedy przy włączonym kodzie,  każde okno można wstawić w dowolne miejsce na ścianie, a obok niego, nad nim, pod nim  - na tej samej ścianie można wstawiać następne.

 

Tak wygląda z zewnątrz:

 

30.05.2021_16-29-15.png

 

A tak wewnątrz pomieszczenia:

 

30.05.2021_16-30-11.png

 

Pozdrawiam.

-----------------------------------------------------------

Nie pracuję ani nie mam żadnych powiązań z EA. Jestem wolontariuszem i staram się pomagać graczom w naprawie ich gry zgodnie z moją najlepszą wiedzą i nie ponoszę odpowiedzialności za szkody wyrządzone twojemu komputerowi/grze.

Jeżeli moje wskazówki okazały się pomocne, nie zapomnij przyznać XP! Kliknij "Zaakceptuj rozwiązanie" jeżeli post pomógł Ci uporać się z problemem.
Dziękuję!
Wiadomość 3 z 3 (5 254 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem