Dot.: błąd

autor: danuta720
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

przy folderze saves jest takie czerwone koło z białym krzyżem

[ Edytowane ]
★★★★ Novice

nie wiem o co chodzi przy folderze saves jest takie czerwone koło z białym krzyżem ale nie tylko zdjęcia nie  da się wkleić piszę duży plik

Wiadomość 1 z 7 (636 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: błąd

Hej @jula2605 

 

Nie wiem dokładnie jaki masz problem, gdyż wgrane przez ciebie zdjęcie nie pokazuje tego.

Proszę, wyjaśnij dokładnie w czym rzecz, może zrób zdjęcie tego zapisu gry.

-----------------------------------------------------------

Nie pracuję ani nie mam żadnych powiązań z EA. Jestem wolontariuszem i staram się pomagać graczom w naprawie ich gry zgodnie z moją najlepszą wiedzą i nie ponoszę odpowiedzialności za szkody wyrządzone twojemu komputerowi/grze.

Jeżeli moje wskazówki okazały się pomocne, nie zapomnij przyznać XP! Kliknij "Zaakceptuj rozwiązanie" jeżeli post pomógł Ci uporać się z problemem.
Dziękuję!
Wiadomość 2 z 7 (610 wyświetleń)

Dot.: błąd

★★★★ Novice

znikają mi przedmioty z  dodatku uniwersytet

Wiadomość 3 z 7 (594 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: błąd

Hej @jula2605 

 

Jakie dokładnie zniknęły przedmioty?  Bo na zdjęciu widzę przedmioty z tego dodatku, np. szafka ubraniowa, krzesełka skladane, krzesło komputerowe, biurko komputerowe. Jest też nocna lampka i łóżko.

 

Przy okazji, nie zakładaj proszę nowych tematów z tym samym problemem, bo robi się bałagan: https://answers.ea.com/t5/The-Sims-4/problem/m-p/11565081#M15731

 

Pozdrawiam.

-----------------------------------------------------------

Nie pracuję ani nie mam żadnych powiązań z EA. Jestem wolontariuszem i staram się pomagać graczom w naprawie ich gry zgodnie z moją najlepszą wiedzą i nie ponoszę odpowiedzialności za szkody wyrządzone twojemu komputerowi/grze.

Jeżeli moje wskazówki okazały się pomocne, nie zapomnij przyznać XP! Kliknij "Zaakceptuj rozwiązanie" jeżeli post pomógł Ci uporać się z problemem.
Dziękuję!
Wiadomość 4 z 7 (550 wyświetleń)

Dot.: błąd

★★★★ Novice

nie mam jak zdjęcia zrobić zrzut ekranu zrobię jak się uda szkoda żę nie można filmiku wkleić

Problem polega na tym że mogę edytować akademiki a standartowo nie ds się zmienić

Wiadomość 5 z 7 (527 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: błąd

@jula2605 

 

Na zdjęciu, które pokazałaś, nie brakuje żadnego przedmiotu.  Napisałam wyżej, jakie przedmioty z tego dodatku widzę na przedstawionym przez ciebie zdjęciu.

Może doprecyzuj , jakie konkretnie przedmioty znikają?

-----------------------------------------------------------

Nie pracuję ani nie mam żadnych powiązań z EA. Jestem wolontariuszem i staram się pomagać graczom w naprawie ich gry zgodnie z moją najlepszą wiedzą i nie ponoszę odpowiedzialności za szkody wyrządzone twojemu komputerowi/grze.

Jeżeli moje wskazówki okazały się pomocne, nie zapomnij przyznać XP! Kliknij "Zaakceptuj rozwiązanie" jeżeli post pomógł Ci uporać się z problemem.
Dziękuję!
Wiadomość 6 z 7 (448 wyświetleń)

Dot.: błąd

Community Manager

Hej @jula2605 

 

Daj nam znać czy nadal potrzebujesz pomocy. 

Wiadomość 7 z 7 (282 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem