problem z pobieraniem i aktualizacją the sims 4

autor: dte8uynec1bq
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

problem z pobieraniem i aktualizacją the sims 4

★★★ Newbie

hej. gdy weszłam w ea i chciałam zagraćw simsy pojawiła się aktualizacja na którą kliknęłam. po chwili wyskoczył komunikat że jest błąd. wyszłam z aplikacji i spróbowałam ponownie ale bez skutku. postanowiłam więc odinstalować simsy i pobrać raz jeszcze. po godzinie pobieranie osiągnęło 100% lecz po chwili również wyskoczył komunikat z błędem. nie wiem o co z tym chodzi. wczoraj jeszcze normalnie grałam a teraz nic. proszę o pomoc w tej sprawie. ps. czyściłam tez dysk laptopa i skanowałam antywirusa. niestety bez skutku. pozdrawiam.

Wiadomość 1 z 13 (1 632 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: problem z pobieraniem i aktualizacją the sims 4

★★★ Newbie

Mam to samo...problem wyskakuje przy weryfikacji....

Wiadomość 2 z 13 (1 612 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: problem z pobieraniem i aktualizacją the sims 4

Hero (Retired)

@lisia776 

@dte8uynec1bq 

 

 

Probowalyscie naprawić grę? 

 

EA ap - Kolekcja - kliknij trzy kropki na okładce gry - opcja weryfikuj pliki gry. 

Jeśli tej opcji nie będzie lub nie będzie działać podajcie jakiego programu antywirusowego z netu używacie (o ile macie taki program) 

 

 

Wiadomość 3 z 13 (1 595 wyświetleń)

Dot.: problem z pobieraniem i aktualizacją the sims 4

★★★ Newbie

Naprawa nie pomaga wyskakuje na samym końcu ten sam problem...

Używam avasty.

Pozdrawiam

Wiadomość 4 z 13 (1 577 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: problem z pobieraniem i aktualizacją the sims 4

★★★ Newbie

Poszperałam w wcześniejszych wpisach pomogło odinstalowanie avasty i naprawa gry.

Pozdrawam

Wiadomość 5 z 13 (1 567 wyświetleń)

Dot.: problem z pobieraniem i aktualizacją the sims 4

Community Manager

Dzięki za podzielenie się z nami rozwiązaniem, które podziałało u Ciebie @lisia776 Standard smile 

Wiadomość 6 z 13 (1 481 wyświetleń)

Dot.: problem z pobieraniem i aktualizacją the sims 4

Community Manager

Hej @dte8uynec1bq 

Daj nam znać czy udało Ci się rozwiązać problem dzięki wskazówkom od @kreatora i @lisia776.

 

Dziękuję i pozdrawiam,

_Kalina

 

 

EA_KalinaAHQ

Wiadomość 7 z 13 (1 451 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: problem z pobieraniem i aktualizacją the sims 4

★★ Novice

Witam,

U mnie sprawa wyglada tak że przez długi czas nie grałam w simsy 4 i dzisiaj pierwszy raz weszłam na EA App i wyskoczyła mi aktualizacja i problem w tym że jak kliknęłam żeby się zrobiła to zaczynała mi się ona od 34% potem 48% i 49% po czym cofała się i od początku to samo potem wyskakiwał komunikat „Coś poszło nie tak”
Próbowałam odinstalować antywirusa wyczyścić pamięć podręczną EA App i nawet naprawiać grę ale cały czas to samo. 

HELP !

Wiadomość 8 z 13 (1 246 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: problem z pobieraniem i aktualizacją the sims 4

Community Manager

Hej @Izabell024 

 

Sprawdź proszę czy problem będzie pojawiał się po wyczyszczeniu pamięci podręcznej DNS wedle instrukcji poniżej:

 

Uruchamianie poleceń sieciowych

Spróbuj uruchomić te polecenia sieciowe, aby ręcznie zresetować stos TCP/IP, zwolnić i odnowić adres IP, opróżnić i zresetować pamięć podręczną funkcji rozpoznawania nazw klientów DNS:

  1. W polu wyszukiwania na pasku zadań wpisz wiersz polecenia. Zostanie wyświetlony przycisk Wiersz polecenia. Po prawej stronie tego przycisku wybierz pozycję Uruchom jako administrator i> Tak.

  2. W wierszu polecenia uruchom następujące polecenia we wskazanej kolejności, a następnie sprawdź, czy problem z połączeniem został rozwiązany:

    • Wpisz netsh winsock reset i wybierz klawisz Enter.

    • Wpisz netsh int ip reset and select Enter.

    • Wpisz ipconfig /release i wybierz enter.

    • Wpisz ipconfig /renew i wybierz enter.

    • Wpisz ipconfig /flushdns i wybierz enter.

Jeśli Twój komputer łączy się z Internetem poprzez WiFi, to jeśli masz taką możliwośc - podłącz go poprzez kabel Ethernet i ponownie pobierz aktualizację. 

Wiadomość 9 z 13 (1 226 wyświetleń)

Dot.: problem z pobieraniem i aktualizacją the sims 4

★★ Novice

Hejka 

Mój komputer łączy się tylko przez ten kabel ethernet i zrobiłam powyższe punkty i zobaczymy czy to coś dało 

Wiadomość 10 z 13 (1 223 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem