problem z kamera w simsach 4

autor: kimsoori97
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

problem z kamera w simsach 4

★★ Newbie

Dzień Dobry mam problem w casie, moja kamera wariuje przy obracaniu postacią oraz nie mogę edytować moich simów, ponieważ funkcje przesuwają się skrajnie. Wydaje mi się, że to problem czułości myszki bo mam nową ale nie jestem w stanie jej zmienić bo nie wiem gdzie to jest. W innych grach myszka dobrze działa, a tutaj w trakcie tworzenia sima nie mogę nic pomniejszyć, zwiekszyć czy obkręcać postacią.

Wiadomość 1 z 3 (752 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Re: problem z kamera w simsach 4

Hero (Retired)
@kimsoori97

1. Jesli masz Reshade mod usuń go z folderu inatalacyjnego simsów albo lepiej - odinstatuj go
https://reshade.me/forum/general-discussion/4398-howto-uninstall-reshade
2, Wyłącz Origin w grze
Origin / moja biblioteka gter - prawym myszy na okladke TS4 - opcja wlasciwosci.
Jesli to nie pomoże
3. W panelu sterowania / Sprzęt i Dźwięk/ Urzadzenia i drukarki --> mysz- opcje wskaźnika , wyłącz opcję "pokaż ślad wskaźnika".

Nie jestem pracownikiem EA

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 3 (741 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Re: problem z kamera w simsach 4

Hero (Retired)
@kimsoori97

1. Jesli masz Reshade mod usuń go z folderu inatalacyjnego simsów albo lepiej - odinstatuj go
https://reshade.me/forum/general-discussion/4398-howto-uninstall-reshade
2, Wyłącz Origin w grze
Origin / moja biblioteka gter - prawym myszy na okladke TS4 - opcja wlasciwosci.
Jesli to nie pomoże
3. W panelu sterowania / Sprzęt i Dźwięk/ Urzadzenia i drukarki --> mysz- opcje wskaźnika , wyłącz opcję "pokaż ślad wskaźnika".

Nie jestem pracownikiem EA
Wiadomość 2 z 3 (742 wyświetleń)

Dot.: problem z kamera w simsach 4

Community Manager

Hej @kimsoori97 

 

Daj nam znać czy udało Ci się rozwiązać problem Standard smile

Wiadomość 3 z 3 (702 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem