Dot.: po stworzeniu nowej rodziny usuwa mi sie poprzednia

autor: Nesscaa
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

po stworzeniu nowej rodziny usuwa mi sie poprzednia

★★★ Newbie

Simsy 4 mam już od ich początków i nigdy nie miałam tego problemu. Wszystko zaczęło się gdzieś tydzień temu - gdy znowu chciałam w tą grę pograć, zapis był usunięty, ale nie miałam z tym żadnego problemu, gdyż w bibliotece wszystko się znajdowało, a mody były jak były. Pograłam kilka dni w jedną rodzinkę, po czym oczywiście mi się znudziła i tworzyłam i tworzyłam nowe. W czasie tworzenia kolejnych, wprowadzając je w miasta nie było tam żadnych zasiedlonych rodzin, tylko pustki, jakoby zapis znów się usunął. Ledwo co zrobiłam rodzinę, wyszłam na chwilę z gry a jak wróciłam to tam już nic nie ma. Zapisuję oczywiście wszystko przed wyjściem, a to ciągle znika. Z resztą nawet gdybym nie zapisywała a grała w tą rodzinkę kilka dni, to w końcu byłby ten stary zapis, a tu wszystko ciągle się odnawia i odnawia. Czy ktos móglby mi pomóc przywrócic wszystkie rodziny i ich domy. Na chwile obecną mam puste paracele!! a gram od dawna Frown. Prosze o pomoc

Wiadomość 1 z 3 (2 573 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: po stworzeniu nowej rodziny usuwa mi sie poprzednia

★★★ Guide

Witam!

W czasie tworzenia nowej rodzinki w CAS domyślnie tworzysz nową grę. Jeżeli grę zapisujesz Zapisz lub Zapisz i wyjdź to z chwilą zaakceptowania nowej rodzinki nadpisujesz w kółko jedyny zapis jaki posiadasz. Jedyny sposób aby kilka rodzinek, które stworzyłaś były w jednym zapisie to zapisanie gry Zapisz jako. Nadaj zapisowi tytuł i numeruj kolejne zapisy. Trzymaj trzy ostatnie zapisy z określonej rozgrywki. W takim systemie masz możliwość wczytania dowolnego zapisu, który utworzyłaś.

Tworząc nową rodzinkę zapisz ją do swojej biblioteki i wyjdź z CAS do Menu Głównego-nie akceptuj rodzinki jak masz jeden zapis bo go nadpiszesz i stworzysz Nową Grę. Wczytaj zapis, który Cię interesuje z ikonki Wczytaj Zapis w Menu Głównym i z biblioteki wprowadź do gry zapisanych simów.

Miłej gry Wink

Zobacz w watku

Wiadomość 3 z 3 (2 564 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: po stworzeniu nowej rodziny usuwa mi sie poprzednia

Community Manager (retired)

Witaj @IronBat2025

 

W pierwszej kolejności sprawdź proszę czy stany zapisu gry są usuwane również z folderu saves (Dokumenty -> Electronic Arts -> The Sims 4).

 

Obawiam się również, że jeśli korzystasz z nieoficjalnych modów, mogą one wpływać w taki sposób na Twoją rozgrywkę Oops Postaraj się usunąć zbędne mody, a następnie wykonaj reset gry i sprawdź czy problem z zapisem rodzin nadal będzie występować.

 

Pozdrawiam!

Wiadomość 2 z 3 (2 562 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: po stworzeniu nowej rodziny usuwa mi sie poprzednia

★★★ Guide

Witam!

W czasie tworzenia nowej rodzinki w CAS domyślnie tworzysz nową grę. Jeżeli grę zapisujesz Zapisz lub Zapisz i wyjdź to z chwilą zaakceptowania nowej rodzinki nadpisujesz w kółko jedyny zapis jaki posiadasz. Jedyny sposób aby kilka rodzinek, które stworzyłaś były w jednym zapisie to zapisanie gry Zapisz jako. Nadaj zapisowi tytuł i numeruj kolejne zapisy. Trzymaj trzy ostatnie zapisy z określonej rozgrywki. W takim systemie masz możliwość wczytania dowolnego zapisu, który utworzyłaś.

Tworząc nową rodzinkę zapisz ją do swojej biblioteki i wyjdź z CAS do Menu Głównego-nie akceptuj rodzinki jak masz jeden zapis bo go nadpiszesz i stworzysz Nową Grę. Wczytaj zapis, który Cię interesuje z ikonki Wczytaj Zapis w Menu Głównym i z biblioteki wprowadź do gry zapisanych simów.

Miłej gry Wink

Wiadomość 3 z 3 (2 565 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem